Dekoracja sali na rocznicę ślubu w postaci specjalnej ścianki z personalizacją.
search
  • Dekoracja sali na rocznicę ślubu w postaci specjalnej ścianki z personalizacją.

ŚCIANKA za Parą dekoracja sali na Rocznicę Ślubu

98,99 zł
Brutto

Dekoracja wisząca na rocznicę ślubu z personalizacją to doskonały pomysł na udekorowanie sali, w której odbywać się będzie impreza. Niezależnie od tego czy organizujecie ją w domu, czy w lokalu jej postawienie lub zawieszenie tuż za Waszymi krzesłami stworzy piękne i reprezentacyjne tło.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dekoracja wisząca na rocznicę ślubu z personalizacją to doskonały pomysł na udekorowanie sali, w której odbywać się będzie impreza. Niezależnie od tego czy organizujecie ją w domu, czy w lokalu jej postawienie lub zawieszenie tuż za Waszymi krzesłami stworzy piękne i reprezentacyjne tło.

Opis:
  • Dekoracja wisząca na rocznicę ślubu z personalizacją przypomina kakemono. Jeśli organizujecie imprezę to tło będzie świetnym dopełnieniem. Ale sprawdzi się do każdej aranżacji sali, ponieważ jest minimalistyczna, a jednocześnie elegancka. Dekoracja wisząca na rocznicę ślubu może być wykonana z papieru o większej gramaturze albo specjalnej folii. Na niej zostanie nadrukowana grafika, a także personalizacja. Będą to różowe kwiaty. Z kolei liczba z podpisem rocznica ślubu znajdzie się w różowym herbie z koroną. Poniżej różową czcionką zostaną zapisane Wasze imiona, a w kolejnym wierszu data rocznicy ślubu. Część napisów jest czarnych, co tworzy doskonały kontrast dla różowych elementów. Łączy też symbolicznie kobiecy i męski design. Na górze i dole znajdują się listewki, które utrzymują pionowy arkusz. 
Zastosowanie:
  • Jeśli chcecie zafundować sobie tło, które posłuży jako dekoracja i element idealny do zdjęć, to koniecznie wybierzcie dekorację wiszącą na rocznicę ślubu typu kakemono. Może być postawiona przy wejściu na salę bądź w pokoju, w zależności od tego gdzie organizujecie imprezę. Może znaleźć się na ścianie lub stelażu za stołem. Wasi goście chętnie będą sobie robili zdjęcia na jej tle. Wy również możecie zorganizować sobie sesję z okazji rocznicy ślubu – profesjonalną albo spontaniczną. Dekoracja wisząca na rocznicę ślubu doskonale się sprawdzi i sprawi, że po latach, przeglądając album, nie będziecie mieć wątpliwości, która to rocznica.   
Wymiary:
  • ok. 150 x 60 cm

Zobacz także