Personalizowane kakemono na wesele. Efektowna dekoracja wnętrza.
search
  • Personalizowane kakemono na wesele. Efektowna dekoracja wnętrza.

ŚCIANKA za Młodą Parą Rustic Pampas

98,99 zł
Brutto

Kakemono rustic pampas będzie doskonałą dekoracją na wesele w stylu boho i rustykalnym. Oryginalny design zachwyci najbardziej wymagających.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kakemono rustic pampas będzie doskonałą dekoracją na wesele w stylu boho i rustykalnym. Oryginalny design zachwyci najbardziej wymagających.

Opis:
  • Kakemono z kolekcji Rustic Pampas jest na dwóch listewkach udekorowany grafiką, weselną personalizacją i wyjątkową sentencją. Nawiązuje do tradycyjnej japońskiej dekoracji używanej podczas ceremoniału picia herbaty. Doskonale pasuje na uroczyste okazje, takie jak ślub i wesele.
  • W przypadku kakemono Rustic Pampas na dekoracyjnym pasie widnieje grafika róż, a także traw pampasowych, które tworzą oryginalną, eklektyczną dekorację. Poniżej nadrukujemy Wasze inicjały, które zostaną przedzielone pełnymi imionami z łącznikiem „&”, a także datę Waszego ślubu. Na samym końcu znajdzie się sentencja francuskiej pisarki George Sand: Jedno jest tylko w życiu szczęście kochać i być kochanym. Świetnie podsumowuje charakter całej uroczystości i oddaje łączące Was uczucie. W końcu w życiu nie ma nic ważniejszego niż miłość i oddanie drugiej osobie. Nawet wśród życiowych burz macie zawsze w sobie oparcie, a łączącego Was uczucia nikt Wam nie odbierze.
  • Dekoracyjna ścianka wykonana jest z wysokiej jakości folii matowej, która jest odporna na ścieranie oraz odporna na przerwanie.
Zastosowanie:
  • Kakemono z kolekcji Rustic Pampas świetnie sprawdzi się w czasie wesela organizowanego w stylu boho, a także romantycznym. W końcu sentencja, która widnieje na kakemono, pochodzi właśnie z epoki romantyzmu. Kakemono pięknie skomponuje się z dekoracjami w postaci róż, a także traw pampasowych, tworząc monochromatyczny wystrój sali. Można ustawić je na stelażu obok fortepianu, jeśli planujecie koncert w ramach wesela. Będzie świetnie współgrał z muzyką klasyczną Chopina, płynącą z głośników, np. w czasie spożywania posiłków. W końcu autorką sentencji widniejącej na kakemono była jego ukochana. Kakemono można zawiesić na ścianie, czy też znajdującym się z boku sali kinkiecie. Może zostać powieszone na stelażu przy wejściu na salę weselną. Będzie doskonałym tłem dla zdjęć z wesela, zarówno tych wykonywanych przez fotografa, jak i gości. Można je wykorzystać również w czasie sesji ślubnej utrzymanej w stylu boho i romantycznym. Warto podkreślić, że sprawdzi się nie tylko w czasie ślubu, ale również celebrowania rocznicy ślubu.
Wymiary:
  • ok. 150 x 60 cm

Zobacz także