NAKLEJKA na ślubne auto Just Married
search
  • NAKLEJKA na ślubne auto Just Married
  • NAKLEJKA na ślubne auto Just Married
  • NAKLEJKA na ślubne auto Just Married

NAKLEJKA na ślubne auto Just Married

19,98 zł
Brutto
Jak szybko i efektownie udekorować auto na ślub? Za pomocą świetnych naklejek z romantycznym napisem!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jak szybko i efektownie udekorować auto na ślub? Za pomocą świetnej naklejki z romantycznym napisem!

Opis:
  • Piękna naklejka na ślubny samochód wykonana jest w białej kolorystyce. Napis "just married" został wypisany szykowną czcionką stylizowaną na modne, odręczne pismo. Nie pozostawia wątpliwości co do tego, kto znajduje się w samochodzie :) Ślubna naklejka na Wasze auto jest fantastycznym dodatkiem, który sprawi, że samochód będzie wygladał bajecznie!
Zastosowanie:
  • Naklejkę można umieścić na bocznej lub tylnej szybie samochodu, a także z boku na drzwiach.
  • Naklejka będzie świetnie prezentowała się na każdej gładkiej powierzchni.
Wymiary:
  • ok. 33 x 45 cm

Just Married - interesująca naklejka w sam raz dla Nowożeńców

Dzień ślubu to z pewnością moment wyjątkowy dla bliskich Pary Młodej. Najbardziej wyjątkowy jest on jednak dla samych Nowożeńców, którzy odtąd będą wieść zupełnie nowe, bo wspólne życie. Każdy moment tego niezwykłego dnia powinien być sam w sobie niepowtarzalny. Nawet, jeśli jest nim przejazd samochodem do restauracji.

Just Married - wspólne życie czas zacząć!

Just Married to tylko dwa krótkie słowa, które wyrażają radość, szczęście a nawet... są swoistą formą ostrzeżenia dla niedoszłych konkurentów i konkurentek. Tak czy inaczej, napis ten koniecznie powinien się pojawić na tylnej szybie Państwa ślubnego samochodu. Dlaczego?

Oryginalny napis

Hasło, które mozna umieścić na tylnej szybie samochodu jest same w sobie wyjątkowe i nie daje nikomu złudzeń, kto tak naprawdę znajduje się wewnątrz pojazdu. Po drugie, jest on przepiękny, co zresztą widać na przytoczonych zdjęciach. Jego charakterystyczny krój i specyficzna czcionka same w sobie emanują radością, której nie sposób podrobić niczym innym. Wreszcie, ta niezwykła naklejka na szybę na auto, jest bardzo praktyczna. Można ją umieścić zarówno z tyłu (na tylnej szybie lub karoserii) jak i po bokach. Jeśli chcemy być naprawdę rozpoznawalni, możemy ją przykleić również na masce auta. Jednym słowem, jest to przepiękna ozdoba na samochód ślubny. To jednak nie wszystko! Styl ozdoby ma charakter uniwersalny.

Doskonale komponuje się ona z każdym typem pojazdu, niezależnie czy jest to nowoczesne BMW, czy też stary, poczciwy garbus. Całość kompozycji jest utrzymana w ciekawej formie, z niezbędną domieszką poczucia humoru. Dzięki tej niezwykłej, ciekawej ozdobie, Państwo Młodzi będą rozpoznawalni już z daleka i - co równie ważne - łatwiej będzie ich zatrzymać w drodze na wesele.

Ślubne dodatki

Opisywana ozdoba na samochód ślubny, to tylko jeden z niewielu gadżetów, które chcielibyśmy Państwu na ten wyjątkowy dzień podarować. Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży ślubnych dekoracji, które - podobnie jak i powyższa naklejka - emanują radością, szczęściem i nadzieją. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zobacz także