PODWIĄZKA koronkowa delikatna z perełkami dla Panny Młodej
search
  • PODWIĄZKA koronkowa delikatna z perełkami dla Panny Młodej
  • PODWIĄZKA koronkowa delikatna z perełkami dla Panny Młodej

PODWIĄZKA koronkowa delikatna z perełkami dla Panny Młodej

29,98 zł
Brutto

Oryginalna podwiązka ślubna to świetny dodatek! Lubisz ozdoby wykonane na szydełku, a także koronki? W takim razie swoją ślubną suknię koniecznie musisz uzupełnić o jeden niewidoczny, ale jakże ważna dodatek. Mamy na myśli podwiązkę koronkową błękitne różyczki. Świetnie skomponuje się z delikatną koronkową bielizną i razem z nią będzie się prezentować zmysłowo.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oryginalna podwiązka ślubna to świetny dodatek! Lubisz ozdoby wykonane na szydełku, a także koronki? W takim razie swoją ślubną suknię koniecznie musisz uzupełnić o jeden niewidoczny, ale jakże ważna dodatek. Mamy na myśli podwiązkę koronkową z perełkami. Świetnie skomponuje się z delikatną koronkową bielizną i razem z nią będzie się prezentować zmysłowo.

Opis:
  • Podwiązka koronkowa stworzona jest z niezwykle subtelnego splotu, który tworzy ażurowy wzór. Podwiązka z jednej strony ma prosty, a z drugiej falisty brzeg. Ponadto na przodzie przyszyte są perełki. Ich kolor jest subtelny. Podwiązkę bardzo łatwo jest założyć na lewą nogę, bowiem jest elastyczna. Dzięki temu można ją dopasować w szerokim zakresie i ma rozmiar uniwersalny. Jest kobieca i delikatna. Nie będzie odznaczała się pod materiałem, dlatego sprawdzi się zarówno do sukni ślubnej wykonanej z elementów koronkowych, jak i połyskujących, białych materiałów. Dzięki niej będziesz mieć coś nowego.
Zastosowanie:
  • Lubisz ślubne i weselne tradycje i chcesz z wielu z nich skorzystać? Musisz wiedzieć, że podwiązka koronkowa może być elementem wielu z nich. Zapewni namiętność i spełnienie w życiu intymnym w związku małżeńskim, jeśli mąż zdejmie ja bez użycia rąk. Ale to nie wszystko. Podwiązka koronkowa błękitne różyczki może Wam zapewnić kieszonkowe na podróż poślubną, gdy stanie się przedmiotem weselnej licytacji. Może zostać pocięta na kawałki. Każdy kawaler powinien jeden kawałek zabrać ze sobą. Dzięki temu w krótkim czasie znajdzie miłość i się ożeni. Jeśli szkoda Ci ciąć podwiązkę, to możesz ją zatrzymać. W końcu będzie Ci przypominać o pięknych chwilach ślubu i wesela. Sprawdzi się również jako element sesji fotograficznej.
Wymiary:
  • szerokość: 3,5cm

Zobacz także