SKRZYNKA dla Rodziców Only Love Z KUBKAMI
search
 • SKRZYNKA dla Rodziców Only Love Z KUBKAMI
 • Zestaw kubków w skrzynce. Wklejka ze złotym sercem
 • Skrzynka z kubkami dla rodziców
 • Ceramiczne kubki dla rodziców. Złocona wklejka i kubki ceramicczne dla rodziców. Praktyczne podziękowanie dla rodziców na ślub.
 • SKRZYNKA dla Rodziców Only Love Z KUBKAMI
 • Ślubne podziękowanie dla rodziców na ślub.
 • Kubki z uchywtami w kształcie serca. Praktyczny prezent na podziękowanie dla rodziców.

SKRZYNKA dla Rodziców Only Love Z KUBKAMI

94,98 zł
Brutto
Piękne i nietuzinkowe pudełeczko, skrywające w sobie wyjątkowy prezencik dla ukochanych Rodziców. Pudełeczko pełne jest słów, płynących prosto z kochającego i wdzięcznego serca. Ten prezencik pozwoli Ci wyrazić wszystko w oryginalny i poruszający sposób. Wzruszające słowa przywołają nie jedno piękne i wartościowe wspomnienie z Twojego dzieciństwa. :)
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękne i nietuzinkowe pudełeczko, skrywające w sobie wyjątkowy prezencik dla ukochanych Rodziców. Pudełeczko pełne jest słów, płynących prosto z kochającego i wdzięcznego serca. Ten zestaw pozwoli Ci wyrazić wszystko w oryginalny i poruszający sposób. Wzruszające słowa przywołają niejedno piękne i wartościowe wspomnienie z Twojego dzieciństwa. :)

Opis:

 • duża, klasyczna, wykonana z jasnego drewna skrzyneczka

 • od wewnątrz wieko skrzyneczki ozdobione jest złotym, ozdobnym napisem: Kochani Rodzice Dziękujemy Wam za: cierpliwość, życzliwość, zaufanie, dobro, dobre rady, wspólne wyjazdy, pomoc, czułość, opiekuńczość, wspaniały czas, cudowne chwile, zgodę, bliskość, ciepło, uśmiech, wiarę we własne możliwości, spełnienie marzeń, szacunek, przywiązanie, strefę komfortu, dobroć, każdą wspólną chwilę. Wszystkie te skarby wpisane są w wielkie złote kochające serce, charakterystyczne dla kolekcji Only Love,

 • Skrzynka zawiera komplet uroczych kubków. Jeden przeznaczony jest dla ukochanej Mamy drugi dla ukochanego Taty,

 • kubeczki są białe, klasycznego kształtu z wyjątkowym, ozdobnym uchem w kształcie serduszka, na kubeczkach widnieje ozdobny, rozczulający, czarno-złoty napis:

  Dla Taty:"Tato Dziękuję Ci z całego serca za ojcowską miłość, opiekę i wsparcie. Kocham Cię

  Dla Mamy: Mamo Dziękuję Ci z całego serca za dar prawdziwej miłości, czułość i zrozumienie. Kocham Cię

 • całość stanowi piękny i harmonijnie skomponowany podarunek, gotowy do wręczenia.

Zastosowanie:

 • skrzyneczka to idealny pomysł na piękne i wzruszające podziękowanie dla ukochanych Rodziców, tekst dedykacji z pewnością poruszy ich serca i przywoła nie jedno piękne wspomnienie,

 • znajdujące się w środku kubeczki będą już zawsze przypominały Twoim Rodzicom dzień Twojego Ślubu, to będą ich ulubione kubeczki, :)

 • skrzyneczka jest nie tylko piękna, ale i trwała, będzie im służyć przez długi czas np. jako pudełko na wybrane przedmioty

Wymiary:

 • wymiary skrzyni: 17cm x 22,5cm x 8cm.


Skrzyneczka na podziękowania dla rodziców - uzupełnienie opisu

Podziękowania dla gości, świadków i rodziców, to wyjątkowo piękna tradycja ślubna, którą warto podtrzymywać. Jakie podziękowania wybrać, by taki prezent mógł na dłużej zagościć w życiu obdarowanych osób? Ta piękna i praktyczna skrzynka drewniana będzie tu świetnym pomysłem!

Skrzyneczka z kubkami – podziękowanie dla rodziców

Wybierając podarunki, za pomocą których pragniemy okazać gościom naszą wdzięczność za ich przybycie, szczególną uwagę zwracamy na ogół na podziękowania dla rodziców. W końcu to ich miłość, wsparcie i wieloletnia troska sprawiły, że Państwo Młodzi mogą obecnie być w miejscu, w którym są, ciesząc się tym niezwykłym dniem w życiu. Oryginalna skrzynka drewniana na podziękowanie dla rodziców to propozycja, która pozwoli Młodym na przekazanie rodzicom czegoś więcej, niż tylko symbolicznego gestu. Na skrzynce znajduje się estetyczny, złoty nadruk, w który ozdobną czcionką wpisana została treść podziękowań. Podobne napisy pojawiają się też na znajdujących się w niej kubkach dla Mamy i Taty. Ciepłe, pełne uczucia słowa nie pozostawiają wątpliwości – to idealny podarunek od kochających dzieci dla ich najbliższych.

Kubeczki z dedykacją – prezent, który coś znaczy

Wiele drobiazgów, które pojawiają się na ślubach jako podziękowania, w codziennym życiu zamieszka raczej w rzadko używanej szufladzie. Mają one niewątpliwie duże znaczenie emocjonalne, jednak nie idzie z nim w parze codzienna użyteczność przedmiotu. Jednak ta unikatowa skrzyneczka z kubkami nie należy do tej kategorii. Sklep, który posiada ją w swoim asortymencie, dokłada wielu starań, by oferować swoim klientom jedynie dekoracje najwyższej klasy. Sama drewniana skrzynka jest wykonana na tyle starannie i solidnie, że z powodzeniem posłuży przez lata do przechowywania zdjęć i pamiątek. Zamknięte w niej ceramiczne kubki dla Rodziców staną się natomiast nieodłącznym towarzyszami porannej kawy czy popołudniowego wypoczynku na tarasie przed domem. Każde spojrzenie na nie będzie wywoływać w Mamie czy Tacie falę radosnych wspomnień i uczuć pod adresem Pary Młodej, a sentyment związany z tymi przedmiotami będzie z roku na rok coraz silniejszy.

Zobacz także