Pudełko drewniane z prośbą o błogosławieństwo. Idealny prezent dla rodziców.
search
  • Pudełko drewniane z prośbą o błogosławieństwo. Idealny prezent dla rodziców.

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Elegancja Złota

39,98 zł
Brutto
Pudełko prośba o błogosławieństwo Złota Elegancja to piękny dodatek, który uświetni ceremonię ślubu. Sprawi, że symboliczne pobłogosławienie związku przez rodziców będzie miało jeszcze bardziej podniosły charakter.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko prośba o błogosławieństwo Złota Elegancja to piękny dodatek, który uświetni ceremonię ślubu. Sprawi, że symboliczne pobłogosławienie związku przez rodziców będzie miało jeszcze bardziej podniosły charakter.

Opis:
  • Pudełko prośba o błogosławieństwo Złota Elegancja to drewniane dwie ramy połączone zawiasem. Wewnątrz każdej z nich znajduje się wydrukowany tekst. Z jednej strony są podziękowania dla rodziców, a z drugiej prośba o błogosławieństwo. Drewniane pudełko wykonane jest z jasnego gatunku drewna i widoczne są na nim słoje. Na dekoracyjnych kartach nadrukujemy tekst podziękowań dla rodziców. Wśród nich znajdzie się podziękowanie za dbanie o Was, cierpliwość czy naukę odpowiedzialności i oczywiście miłości. Całość zostanie zapisana ozdobnymi literami, a na górze znajdzie się bezpośredni zwrot do obojga rodziców. W drugiej części będzie widniał zwrot: „Kochani Rodzice” i prośba o błogosławieństwo na nową, wspólną drogę życia. Umieścimy Wasze imiona, a także datę Waszego ślubu. Na każdej z kart widoczna będzie także piękna koronkowa grafika kwiatów z kolekcji Złota Elegancja. Grafika będzie zdobić przeciwległe rogi kart. Pudełko stworzy atmosferę podniosłości chwili i wzruszenia.
Zastosowanie:
  • Pudełko prośba o błogosławieństwo Złota Elegancja to ciekawy sposób, by uzupełnić tradycję o nowy, nietuzinkowy element. Zanim uklękniecie czy staniecie przed rodzicami, możecie uroczyście otworzyć pudełko, a następnie odczytać treść kart. Rodziców na pewno głęboko wzruszą Wasze słowa. Atmosfera od razu stanie się niezwykle uroczysta. Potem takie pudełko możecie zostawić sobie na pamiątkę albo wręczyć je rodzicom. Rodzice wewnątrz pudełka mogą zostawić dla Was drobny duchowy prezent, np. różańce na palec, które przypominają obrączki. Pudełko prośba o błogosławieństwo z kolekcji Złota Elegancja stworzy niezapomnianą oprawę chwili. Zresztą samo pudełko, jak i całe wydarzenie może zostać sfotografowane przez fotografa w ramach ślubnego reportażu. Możecie tez na koniec stanąć razem z rodzicami z otwartym pudełkiem w dłoniach i zrobić krótką sesję. Pudełko świetnie skomponuje się z dekoracjami znajdującymi się w mieszkaniu, choćby koronkowym obrusem. W końcu i jego wnętrze upiększa się na ten szczególny dzień.    
Wymiary:
  • 15cm x 16,5cm.

Zobacz także