Kwadratowe pudełeczka w białym kolorze. Posiadają etykietę na panieński.
search
 • Kwadratowe pudełeczka w białym kolorze. Posiadają etykietę na panieński.

PUDEŁECZKA kwadrat na panieński Forever Together 10szt (+etykiety)

22,98 zł
Brutto
Pudełeczka z etykietą Forever Together to piękne opakowania na drobne podarunki dla uczestniczek wieczoru panieńskiego. W ten sposób panna młoda może wyrazić swoją wdzięczność za to, że zorganizowały dla niej niezapomnianą zabawę. Oczywiście w ten sposób pokazuje także swoje przyjacielskie przywiązanie i wyraża, że w ich relacji nic się nie zmieni.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczka z etykietą Forever Together to piękne opakowania na drobne podarunki dla uczestniczek wieczoru panieńskiego. W ten sposób panna młoda może wyrazić swoją wdzięczność za to, że zorganizowały dla niej niezapomnianą zabawę. Oczywiście w ten sposób pokazuje także swoje przyjacielskie przywiązanie i wyraża, że w ich relacji nic się nie zmieni.
Opis:
 • Jesteś organizatorką i zarazem bohaterką wieczoru panieńskiego? Chcesz z tej okazji podarować swoim koleżankom wyjątkowe, drobne prezenty. Pamiętaj, że ważne jest także opakowanie. Szczególnie polecamy pudełeczka z etykietą Forever Together. To kwadratowe pudełeczka, które możesz ozdobić dowolną wstążką.
 • Do pudełeczek, które można bardzo łatwo poskładać dołączamy też okolicznościowe etykiety. Na nich widnieć będzie napis: „Wieczór panieński” plus imię przyszłej panny młodej, a także data wieczoru panieńskiego. Owe napisy będą wyróżnione w figurze przypominającej romb, której krawędzie podkreślone są różowym kolorem. Ponadto na etykiecie widoczne będą także kwiaty z kolekcji Forever Together, czyli rozłożyste różowe i ciemnoróżowe pąki z widocznymi listkami. Takie kwiaty symbolizują Wasza dojrzałą przyjaźń i to, że zawsze możecie na siebie liczyć.
Zastosowanie:
 • Pudełeczka możesz wypełnić słodkimi upominkami z tej samej linii produktowej. W pudełeczku zmieści się ciasteczko z wróżbą i czekoladka. Taki zestaw od razu wprawi uczestniczki imprezy w dobry nastrój. Jeśli zostawią sobie otwarcie prezentu na czas po imprezie, to jego zawartość wywoła uśmiech na ich twarzach. Możesz im powiedzieć, że jest to zestaw na chandrę, w końcu czekolada poprawia nastrój.
 • Do pudełeczka możesz włożyć także wzruszające upominki. Mogą to być bransoletki. Takim prezentem możesz wyróżnić druhny i świadkową. Ty dla siebie zakupisz identyczną. Zatem taka bransoletka stanie się symbolem Waszej nierozerwalnej przyjaźni, a pudełeczko będzie dla niej idealnym opakowaniem. Pudełeczka z etykietą możesz wręczyć już na początku imprezy albo poczekać do jej zakończenia. W każdym przypadku będą miłym zaskoczeniem. Kobiety zaintrygowane tym, co jest w środku na pewno od razu tam zajrzą.   
Wymiary:
 • 4,5 cm x 4,5 cm x 4,5 cm.
Ważne:
 • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu, 
 • zestaw należy samodzielnie złożyć, nie wymaga to użycia kleju,
 • komplet zawiera 10 szt. pudełeczek, 10 etykiet,
 • do pudełek należy zakupić sznureczki lub wstążki we własnym zakresie.

Zobacz także