KOSZULKA dla panny młodej Powiedziałam TAK! Przebranie na panieński
search
  • KOSZULKA dla panny młodej Powiedziałam TAK! Przebranie na panieński
  • KOSZULKA dla panny młodej Powiedziałam TAK! Przebranie na panieński

KOSZULKA dla panny młodej Powiedziałam TAK! Przebranie na panieński

59,98 zł
Brutto
Bawełniana koszulka w białym kolorze na powierzchni posiada brokatowy złoty napis. Idealny prezent dla Przyszłej Panny Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rozmiar Szlafroka: S
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bawełniana koszulka w białym kolorze na powierzchni posiada brokatowy złoty napis. Idealny prezent dla Przyszłej Panny Młodej.

Ta zabawna koszulka dla Panny Młodej z nietypowym napisem to idealne przebranie na wieczór panieński! Brokatowy nadruk różni się od większości standardowych t-shirtów na tę okazję. Ma złoty kolor, motyw pierścionka zaręczonego i całość znakomicie prezentuje się na tle białego materiału. Ten szczególny podarek z pewnością przyda się nie tylko na wieczór panieński, ale i podczas przygotowań do ślubu, jak i po nim. Koszulka bawełniana w kolorze białym ze złotym napisem to wysoka jakość materiału i wykonania. To doskonały pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej, jednocześnie ciekawa pamiątka. Koszulka jest dostępna w różnych rozmiarach. Napis na piersi z personalizacją: „Powiedziałam tak + imię” połyskuje na złoto.

Podczas gdy większość koszulek dla kobiet na wieczór panieński zwykle ma napis wskazujący konkretnie na to, która z nich jest panną młodą, ten model nieco się wyróżnia. Tu na froncie umieszczamy nadruk w złotym, brokatowym kolorze, który przedstawia pierścionek zaręczynowy i hasło „Powiedziałam tak” z imieniem. Dzięki temu jest to obowiązkowy element wieczoru panieńskiego i znakomity pomysł na prezent. Jego doskonała jakość oraz trwałość czynią z t-shirtu niezwykłą pamiątkę. Dodatkową zaletą jest oczywiście jej użytkowy charakter. Panna Młoda może nosić ją nie tylko przed ceremonią, ale też po lub po prostu zachować razem z innymi pamiątkami ślubnymi.

Wymiary:
  • rozmiar S: obwód klatki piersiowej: 82-89 cm, talia: 66-73 cm, biodra: 92-98 cm,
  • rozmiar L: szerokość pod pachami: 53 cm, długość: 67 cm,

Zobacz także