Kolorowe tatuaże na wieczór panieński. Gadżet do foto sesji.
search
  • Kolorowe tatuaże na wieczór panieński. Gadżet do foto sesji.
  • Tatuaże zmywalne na wieczór panieński z imieniem Panny Młodej.

TATUAŻE zmywalne kolorowe na panieński z imieniem panny młodej

37,50 zł
Brutto
Jakie wybrać gadżety do wspólnych zdjęć na wieczór panieński? Świetnie sprawdzą się personalizowane tatuaże z imieniem Panny Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jakie wybrać gadżety do wspólnych zdjęć na wieczór panieński? Świetnie sprawdzą się personalizowane tatuaże z imieniem Panny Młodej.

Arkusz z tatuażami zmywalnymi w czarno-różowej kolorystyce. Świetny dodatek do zdjęć na wieczór panieński. Wystarczy z arkusza wyciąć wzór, umieścić na skórze, zamoczyć delikatnie pod wodą i gotowe! W zestawie znajdują się zarówno duże, jak i małe tatuaże, dla każdej dziewczyny znajdzie się odpowiedni wzór! Personalizacji podlega tatuaż z napisem Wieczór Panieński + Imię Panny Młodej. Pozostałe wzory są uniwersalne.

Tatuaże zmywalne mogą być symbolem jedności i wspólnej zabawy. Dzięki temu, że wszystkie uczestniczki imprezy mają ten sam, lub podobny tatuaż, czują się bardziej związane ze sobą i z całą grupą. Zastosowanie tatuaży zmywalnych to po prostu świetna zabawa. Wybierając różne wzory i kolory, każda z uczestniczek może wyrazić swoją osobowość i styl. To także fajny sposób na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Tatuaże zmywalne są bezpieczne dla skóry i łatwo je usunąć. Dzięki temu uczestniczki wieczoru panieńskiego mogą cieszyć się tym wyjątkowym wieczorem, nie martwiąc się o to, że tatuaż zostanie na skórze na stałe. Tatuaże to także sposób na urozmaicenie stylizacji na wieczór panieński. Mogą być dopełnieniem kreacji i dodatkiem, który przyciągnie wzrok innych.

Wymiary:
  • arkusz A4,
  • w zależności od wzorów tatuaże mają różne rozmiary.

Zobacz także