Drewniane pudełeczko z prośbą o błogosławieństwo. Personalizowany charakter prezentu dla rodziców.
search
  • Drewniane pudełeczko z prośbą o błogosławieństwo. Personalizowany charakter prezentu dla rodziców.

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Greenery

39,98 zł
Brutto

Pudełko drewniane prośba o błogosławieństwo z kolekcji Greenery to dodatek, który sprawi, że tradycyjna ceremonią przed zaślubinami zyska jeszcze podnioślejszą oprawę. Zachęcamy do jego zakupu, tym bardziej że dostępne jest w atrakcyjnej cenie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko drewniane prośba o błogosławieństwo z kolekcji Greenery to dodatek, który sprawi, że tradycyjna ceremonią przed zaślubinami zyska jeszcze podnioślejszą oprawę. Zachęcamy do jego zakupu, tym bardziej że dostępne jest w atrakcyjnej cenie.

Opis:
  • Pudełko drewniane prośba o błogosławieństwo z kolekcji Greenery zachwyca designem i funkcjonalnością. Są to tak naprawdę dwie ramy połączone zawiasem, które tworzą dość płaskie, ale poręczne pudełko. W każdej części jest miejsce na włożenie personalizowanej prośby o błogosławieństwo. W pierwszej znajdzie się karta z grafiką zielonych gałązek z których powstaje wianek, czyli symbol niewinności i czystości. Ponadto są tam nadrukowane podziękowania dla rodziców, zaczynające się od zwrotu: „Mamo, Tato!” Dziękujecie im za wzór miłości, za istnienie, za starania, cierpliwość i naukę odpowiedzialności. Już te słowa będą dla nich źródłem wzruszenia. W drugiej części pudełka znajdzie się karta z prośbą o błogosławieństwo, zaczynająca się od słów: „Kochani Rodzice!” W tej części nadrukujemy też Wasze imiona, czyli podpis i datę ślubu.
Zastosowanie:
  • Pudełko drewniane prośba o błogosławieństwo z kolekcji Greenery może ozdobić stół w dużym pokoju. Pięknie będzie się komponować w otoczeniu świeczników. W ten sposób stworzycie odpowiedni nastrój tej podniosłej chwili. Zanim uklękniecie przed rodzicami, możecie wziąć pudełko otworzyć je i przeczytać treść podziękowań i prośby o błogosławieństwo. Dzięki temu cała ceremonia zostanie nieco wydłużona. Ta tradycja zostanie uwieczniona przez fotografa w ramach ślubnego reportażu. Możecie też pozować z otwartym pudełkiem razem z rodzicami. Na pewno takie zdjęcie będzie piękną pamiątką dla wszystkich. Zatem pudełko będzie rekwizytem nie tylko w czasie błogosławieństwa rodziców, ale również rekwizytem do sesji. Bez wątpienia takie pudełko będzie piękną pamiątką tej podniosłej chwili. Możecie je zachować dla siebie albo podarować rodzicom. Karty z podziękowaniem i prośbą mogą zostać przechowane osobno, a pudełko może posłużyć do przechowywania drobiazgów. W końcu zmieści się do niego biżuteria. Oczywiście mogą się w nim znaleźć karty z życzeniami.                
Wymiary:
  • 15cm x 16,5cm.

Zobacz także