Puzzle w ozdobnym pudełku. Oryginalne pytanie do małego drużby.
search
  • Puzzle w ozdobnym pudełku. Oryginalne pytanie do małego drużby.
  • Puzzle w ozdobnym pudełku. Oryginalne pytanie do małego drużby.

PUZZLE w pudełku oryginalne pytanie o bycie małym drużbą

19,98 zł
Brutto
Ślubny orszak jest uroczysty i niezwykle elegancki. Zwykle w tym momencie wszyscy goście sięgają po aparaty, aby uwiecznić ten moment. W orszaku kroczą nie tylko druhny, ale i drużbowie.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślubny orszak jest uroczysty i niezwykle elegancki. Zwykle w tym momencie wszyscy goście sięgają po aparaty, aby uwiecznić ten moment. W orszaku kroczą nie tylko druhny, ale i drużbowie. Najważniejszą rolę w czasie ślubu może pełnić mały drużba, którego zadaniem będzie wręczenie panu młodemu obrączek. Warto zatem przekonać jakiegoś chłopca z rodziny do wcielenia się w ową rolę i wybrać puzzle – pytanie do małego drużby.

Opis:

  • Upominek dla drużby w formie puzzli bardzo się przyda. Owe puzzle są duże i może je z łatwością ułożyć nawet kilkulatek, który zna już litery. Choć wcale niekoniecznie musi wykazać się takową znajomością, w końcu sześć puzzli można bez problemu do siebie dopasować. Mały drużba najpierw zobaczy dekoracyjne wieczko. Będzie na nim zapisany początek zdania: Mam do Ciebie ważne pytanie.... Ponadto na okładce widnieć będzie grafika kwiatów w biało-niebieskiej kolorystyce. W środku malec znajdzie puzzle, z których ułoży pytanie: Czy zostaniesz moim małym drużbą?

Zastosowanie:

  • Gdy już macie większość rzeczy zaplanowanych, to z odpowiednim wyprzedzeniem, warto wręczyć wybranemu dziecku takie puzzle. Na pewno będzie się cieszyło z podarunku. Oczywiście do roli drużby nie trzeba nikogo przymuszać, bo nie na tym to polega. Trzeba pokonywać swoje lęki i słabości, a takie publiczne wystąpienie może pomóc dziecku przełamać nieśmiałość. Będzie się też czuło wyróżnione, jeśli to właśnie jemu, jako małemu drużbie, powierzy się obrączki ślubne.  

Wymiary:

  • puzzle po złożeniu: 12,5 cm x 18 cm
  • pudełko: 24,5 cm x 24,5 cm

Zobacz także