Ślubne podziękowanie dla świadkowej w drewnianym pudełku. Idealny prezent dla bliskiej osoby.
search
  • Ślubne podziękowanie dla świadkowej w drewnianym pudełku. Idealny prezent dla bliskiej osoby.

PREZENT dla Świadkowej w drewnianym pudełku Bransoletka Greenery

49,98 zł
Brutto

Pudełko drewniane podziękowanie dla świadkowej ze zdjęciem i z bransoletką z kolekcji Greenery to wzruszający sposób, by powiedzieć „dziękujemy za pomoc”. W końcu bez świadkowej ślub i wesele nie mogłyby się odbyć, zatem warto jej podziękować.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Bransoletki warianty: Znak Nieskończoności
wydruk zdjęcia: tak
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko drewniane podziękowanie dla świadkowej ze zdjęciem i z bransoletką z kolekcji Greenery to wzruszający sposób, by powiedzieć „dziękujemy za pomoc”. W końcu bez świadkowej ślub i wesele nie mogłyby się odbyć, zatem warto jej podziękować.

Opis:
  • Pudełko drewniane podziękowanie dla świadkowej z bransoletką z kolekcji Greenery będzie zachwycającym prezentem. Na pewno świadkowa uroni niejedną łzę wzruszenia. Warto zwrócić uwagę na design tego rodzaju upominku. Otóż pudełko składa się jakby z dwóch ramek, połączonych ze sobą złotym zawiasem. Owe ramki są drewniane i jest to jasny gatunek drewna. Wewnątrz każdej części pudełka znajdują się ozdobne kartki z motywem z kolekcji Greenery. Mianowicie na każdej widoczny jest wianek z powtykanymi gdzieniegdzie kwiatami. Wewnątrz górnej części znajduje się miejsce na zdjęcie z klamerką. Prześlijcie do nas je w odpowiednim formacie, a my je wywołamy na potrzeby wykonania tego rodzaju podarunku. W drugiej części wewnątrz wianka znajduje się oryginalna treść podziękowania skierowanego od Panny Młodej dla świadkowej. „Potrzebowałam czegoś nowego, czegoś starego, czegoś pożyczonego i czegoś niebieskiego...Ale najbardziej potrzebowałam Ciebie”. Takie słowa na pewno głęboko ucieszą świadkową. Na koniec dodamy jeszcze: „Dzięki za wsparcie”.
Zastosowanie:
  • Pudełko drewniane podziękowanie dla świadkowej z bransoletką z kolekcji Greenery na pewno przypadnie jej do gustu. Bez wątpienia jest to pamiątka na całe życie. Zamykane pudełko po wyjęciu dedykacji, którą można przechowywać osobno, będzie służyć jako płaskie pudełko na drobiazgi, choćby biżuterię. Jednym z elementów może być dołączona do pudełka bransoletka. Jest piękna i minimalistyczna zarazem. Utrzymana jest w srebrnym odcieniu i uzupełniona o zawieszkę serca wypełnionego kryształkami. Dodatkowymi ozdobami są jeszcze srebrne kuleczki. Taki prezent Panna Młoda może wręczyć świadkowej jeszcze przed ceremonią. W końcu bransoletka będzie idealnym dopełnieniem odświętnej stylizacji świadkowej. Chętnie ją założy, nawet jeśli na co dzień stroni od biżuterii. Pudełko drewniane podziękowanie dla świadkowej będzie dla niej czymś wyjątkowym i chętnie je wyeksponuje w swoim mieszkaniu.

Wymiary

  • pudełeczko: 15cm x 17cm.
Ważne:
  • jeśli mamy dla Was wydrukować zdjęcie, prześlij je na adres produkcja@sklepyoms.pl jako tytuł wiadomości wpisz koniecznie numer zamówienia lub załącz je przy produkcie
  • prosimy o wysyłanie zdjęć dobrej jakości, ponieważ zdjęcia nie będą przerabiane, trafią do druku w takiej formie, jaka została wysyłana na e-mail.

Zobacz także