• nowość
Podziękowanie za przybycie dla gości. Bileciki z imionami Pary Młodej w minimalistycznym stylu.
search
  • Podziękowanie za przybycie dla gości. Bileciki z imionami Pary Młodej w minimalistycznym stylu.
  • Bilecik na kieszonce na sztućce w kolekcji Klasyczna Elegancja.

BILECIK personalizowany eleganckie podziękowanie dla gości Klasyczna Elegancja

1,50 zł
Brutto

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, a personalizowany bilecik z podziękowaniem to doskonały sposób, aby wyrazić wdzięczność za obecność bliskich. Bilecik z kolekcji "Klasyczna Elegancja" to idealne rozwiązanie dla par, które chcą podziękować gościom w subtelny i gustowny sposób. Bilecik z datą ślubu oraz imionami nowożeńców doda każdemu prezentowi wyjątkowego, personalizowanego akcentu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bilecik "Klasyczna Elegancja" to doskonały dodatek do każdego upominku dla gości weselnych. Może być wręczony jako element dekoracyjny na stołach, przy upominkach dla gości czy jako załącznik do podziękowań wysyłanych po ślubie. Dzięki personalizacji, każdy gość będzie mógł zachować bilecik jako pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Subtelny design sprawia, że pasuje do różnych stylów weselnych – od klasycznych po nowoczesne.

Bilecik wykonany jest z wysokiej jakości papieru, a jego prosty, a zarazem stylowy design przyciąga wzrok. Klasyczne czarno-białe kolory z delikatnym złotym akcentem w postaci serca nadają mu subtelnego uroku. Na bileciku znajduje się data ślubu oraz napis „Nasz dzień ślubu” i „Dziękujemy” napisany czcionką przypominającą pismo, co sprawia, że jest to nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny dodatek. Dzięki personalizacji imionami nowożeńców, każdy gość poczuje się wyjątkowo doceniony.

Produkt ten jest nie tylko estetyczny, ale również osobisty. Bilecik „Klasyczna Elegancja” staje się idealnym wyborem dla par, które chcą wyrazić swoją wdzięczność w sposób pełen klasy i stylu. Personalizowane podziękowanie dla gości to detal, który uczyni Twój ślub jeszcze bardziej niezapomnianym.

Jeśli szukasz pomysłów w jaki inny oryginalny sposób podziękować gościom za przybycie na przyjęcie weselne, zajrzyj do naszej kategorii Upominki dla Gości.

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm

Ważne:

  • minimalna możliwa do zamówienia ilość bilecików to 20 sztuk.

Zobacz także