• nowość
Personalizowane czekoladki belgijskie dla gości weselnych. Minimalistyczny design.
search
  • Personalizowane czekoladki belgijskie dla gości weselnych. Minimalistyczny design.
  • Stół weselny z czekoladkami Klasyczna Elegancja.

CZEKOLADKI personalizowane słodkie podziękowanie dla gości weselnych 10szt Klasyczna Elegancja

24,89 zł
Brutto

Personalizowane czekoladki to idealny sposób na podziękowanie gościom weselnym za ich obecność w tym wyjątkowym dniu. Małe, ale efektowne, doskonale komponują się z eleganckim wystrojem stołów weselnych, dodając im uroku. Każda czekoladka zawinięta jest w gustowną etykietę z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu, co czyni je nie tylko słodkim upominkiem, ale i piękną pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladki personalizowane z kolekcji "Klasyczna Elegancja" to wyjątkowa kompozycja elegancji i słodyczy, idealna na uroczystość, jaką jest ślub. Ich mleczna delikatność i personalizowany wygląd sprawią, że goście zapamiętają ten wyjątkowy dzień na długo.

Czekoladki charakteryzują się starannie dobraną grafiką, która podkreśla klasyczną elegancję uroczystości. Na białej etykiecie umieszczone są minimalistyczne, ale stylowe napisy i złote akcenty, które dodają całości wyrafinowanego wyglądu. Dzięki temu, że są personalizowane, mogą zawierać indywidualne podziękowania, imiona nowożeńców oraz datę ślubu, co sprawia, że każdy gość poczuje się doceniony i wyróżniony.

Każda czekoladka jest starannie zapakowana i gotowa do wręczenia gościom. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom doskonale sprawdzą się jako dodatek do nakryć na stole, w eleganckich woreczkach z organzy lub jako element słodkiego stołu. Czekoladki można również podarować jako mały upominek, wręczając je gościom na pożegnanie. Ich smak oraz estetyka wykonania sprawią, że każdy, kto je otrzyma, będzie mile zaskoczony. Nasze personalizowane czekoladki na pewno będą eleganckim i smacznym dodatkiem, który wywoła uśmiech na twarzach obdarowanych osób.

Więcej propozycji na podziękowania dla gości w minimalistycznym stylu znajdziesz w naszej kolekcji Klasyczna Elegancja.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także