KRÓWKA personalizowana Klasyczne Srebro
search
  • KRÓWKA personalizowana Klasyczne Srebro
  • KRÓWKA personalizowana Klasyczne Srebro
  • KRÓWKA personalizowana Klasyczne Srebro
  • KRÓWKA personalizowana Klasyczne Srebro

KRÓWKI personalizowane Klasyczne Srebro 12szt

25,98 zł
Brutto

Smakowity upominek w postaci krówki z napisem "Dziękujemy" z pewnością oczaruje wszystkich gości swoim smakiem i wyglądem!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Smakowity upominek w postaci krówki z podziękowaniem, z pewnością oczaruje wszystkich gości swoim smakiem i wyglądem!

Opis:
  • Cudowna, rozpływająca się w ustach krówka z eleganckimi napisami i srebrnym akcentem. Krówka ozdobiona jest szykownym, czarnym napisem "Dziękujemy" oraz srebrnym podkreśleniem, dającym efekt pięknego, lustrzanego blasku. Z boku krówki, również ozdobną, czarną czcionką zostaną wypisane imiona Pary Młodej.
Zastosowanie:
  • Krówka będzie cudownym i zaskakującym podziękowaniem dla gości weselnych, będzie im bardzo miło, kiedy zostaną nią obdarowani na przykład po złożeniu życzeń Parze Młodej. Upominki dla gości w formie słodyczy możesz umieścić w dekoracyjnych, szklanych bombonierach, które będą wyjątkowo pięknie prezentowały się na słodkim stole. Krówka idealnie komponuje się z pozostałymi dodatkami i dekoracjami z kolekcji Klasyczne Srebro.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Krówka personalizowana Klasyczne Srebro

Nie ulega wątpliwości, że gościom weselnym należą się odpowiednie podziękowania za okazane wsparcie oraz wspólne świętowanie w tym jakże ważnym dla Pary Młodej dniu. Warto jednak podkreślić, że wyrazy wdzięczności można okazać w bardzo prosty sposób - drobnym gestem. Do tego celu można wykorzystać dobrze wszystkim znane i lubiane krówki, które dzięki personalizacji nabierają wyjątkowego charakteru. Proponujemy nasze krówki z kolekcji Klasyczne Srebro.

Personalizowane krówki - zachwycają smakiem i wyglądem

Dostępne w naszym sklepie srebrne krówki z imionami Pary Młodej są doskonałą propozycją na okazanie gościom weselnym wyrazów wdzięczności za przybycie i wspólną zabawę do rana. Ich charakterystyczny smak uwielbia niemal każdy i z tego też względu stanowią one idealną formę słodkich podziękowań.

Srebrne krówki personalizowane z napisem "Dziękujemy" oraz imionami Młodych są niezwykle subtelne i eleganckie. Ponadto wewnątrz ich opakowania znajduje się zabawny tekst, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzach gości weselnych.

Pyszne krówki - mnogość zastosowań

Dobrze wszystkim znane krówki stanowią doskonały słodki upominek dla gości weselnych, który można wykorzystać na wiele sposobów. Krówki będące formą podziękowania za wspólne świętowanie idealnie komponują się z dekoracjami sali weselnej. Mogą więc stanowić dodatek do tak zwanego gościńca weselnego, ale równie dobrze mogą przyozdobić stół weselny. Krówki z imionami Pary Młodej mogą zostać umieszczone na stole choćby w dekoracyjnych bombonierkach czy też ozdobnych woreczkach przy nakryciach gości. Ponadto mogą być wręczane podczas składania życzeń Parze Młodej. Możliwości jest naprawdę wiele, a każdy z ich sprawi, że krówki będą się doskonale prezentować i subtelnie podkreślać wyjątkowy charakter uroczystości.

Jesteśmy zdania, że słodkie podziękowania w postaci krówek stanowią drobny gest - ukłon z podziękowaniami za przybycie i wspólną zabawę, który z pewnością zostanie doceniony przez wszystkich gości weselnych.

Zobacz także