BIEŻNIK obrus na stół Srebrna Koronka 40cmx5m
search
  • BIEŻNIK obrus na stół Srebrna Koronka 40cmx5m

BIEŻNIK obrus na stół Srebrna Koronka 40cmx5m

29,98 zł
Brutto

Efektowny bieżnik flizelinowy z eleganckim motywem - idealna dekoracja stołu na wesele!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Efektowny bieżnik flizelinowy z eleganckim motywem - idealna dekoracja stołu na wesele!

Opis:

  • flizelinowy bieżnik na rolce o szerokości 40cm i długości 5m
  • bieżnik wykonany został w srebrnym kolorze, dekorowany po bokach białymi ornamentami przypominającymi koronkę

Zastosowanie:

  • bieżnik idealnie prezentuje się na stole z innymi elementami w odcieniach srebra
  • w otoczeniu srebrnych dodatków wygląda gustownie i elegancko

Wymiary:

  • szerokość: 40cm
  • długość: 5m


Bieżnik fizelinowy - dlaczego warto go wybrać?

Bieżnik flizelinowy w rolce, to nie tylko bardzo gustowny dodatek na stół, ale także możemy liczyć tutaj na ogromną oszczędność, bo jego długość regulujemy sobie sami. Jest to bardzo istotny czynnik np. w przypadku dekoracji stołu weselnego. Musimy mieć w tym przypadku świadomość, że będziemy mieć do udekorowania naprawdę duży obszar, nie możemy jednak oszczędzać kosztem jakości. W przypadku bieżnika flizelinowego jesteśmy w stanie mieć elegancki wygląd i dużo oszczędzić.

Bieżnik na stół weselny. Czy flizelinowy na rolce sprawdzi się najlepiej?

Bieżnik na stół weselny wykonany z flizeliny sprawdzi się doskonale nie tylko ze względu na to, że możemy samodzielnie regulować jego długość bardzo dowolnie. Mamy tutaj opcję, która doskonale prezentuje się ze srebrnymi dodatkami, a zakończenie koronką doskonale wpasowuje się w charakter wydarzenia, jakim jest ślub. Warto więc z całą pewnością wykorzystać tę opcję.

Obrus koronkowy - dlaczego taki najlepiej sprawdza się do dekoracji stołu weselnego?

Obrus koronkowy może okazać się najlepszą opcją, kiedy poszukujemy bardzo gustownego dodatku na weselny stół. Mamy tutaj do dyspozycji opcję, która przede wszystkim jest doskonałą bazą do wszelkiego rodzaju dodatków w kolorze srebra i złota. Możemy liczyć tutaj na elegancję i uniwersalność w najlepszym wydaniu, bo to właśnie z okazji ślubu oczekujemy delikatności i takich dodatków, które pozwolą na wpasowanie się innych dekoracji, aby wszystko prezentowało się ze sobą spójnie.

Kiedy wybierać bieżniki na rolce?

Bieżniki flizelinowe na rolce mogą okazać się doskonałą alternatywą nie tylko wtedy, kiedy mamy do czynienia ze ślubem. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do udekorowania wiele stołów, lub ten jeden wybrany ma niestandardowe wymiary. Bieżniki na rolce są bowiem idealne w tym względzie, bo tutaj sami wybieramy ich długość oraz rozmieszczenie dodatku na stole. Możemy więc mieć taką dekorację, która wpisze się w nasze wszystkie upodobania, co jest najbardziej kluczowe. Dekoracja stołu weselnego jest bardzo trudnym zadaniem, jeśli chcemy, aby rzeczywiście wszystko prezentowało się nie tylko elegancko, ale także bardzo okazale. Musimy postawić na obrusy i bieżniki, które będą w odbiorze delikatnie i wpasują się w dodatki w kolorze srebra, lub złota. Kiedy wybierzemy bieżniki na stół weselny to zyskamy dyskretną i bardzo stosowną dekorację, właśnie na tę okazję, jaką jest ślub, gdzie wszystko musi prezentować się perfekcyjnie.

Zobacz także