Księga gości z kwiatowym motywem. Piękny wzór kwiatowy.
search
  • Księga gości z kwiatowym motywem. Piękny wzór kwiatowy.
  • Księga gości z kwiatowym motywem. Piękny wzór kwiatowy.
  • Księga gości z kwiatowym motywem. Piękny wzór kwiatowy.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Bukiet Ślubny BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga Gości z kolekcji Specjal Day jest pięknym dopełnieniem ślubu i wesela. Warto wybrać ją na uroczystość, która powinna być niezapomniana. Niewątpliwie taki podarunek sprawia, że każde życzenia pozostaną uwiecznione.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga gości to prawdziwy niezbędnik na ślub i wesele. Dzięki niej możecie zachować piękne wspomnienia i odręcznie zapisane życzenia gości. Taka księga na pewno znajdzie honorowe miejsce w Waszym wspólnym mieszkaniu. Przy okazji kolejnych rocznic możecie do niej wracać i znów się wzruszać.

Opis:

  • Księga gości jest niezwykle dekoracyjna. Twarda okładka gwarantuje trwałość, ale i sprawia, że ten dodatek jest bardziej elegancki, wszak strony się nie zaginają. Na białym tle widnieją grafiki rozwiniętych kwiatów róż, które rozkwitły niczym Wasza miłość. Na środku znajdą się Wasze inicjały, ozdobione grafiką róż.
  • Poniżej ozdobną i pochyłą czcionką zostaną zapisane Wasze imiona. W kolejnym wierszu znajdzie się napis: „Księga gości”, wykonany drukowanymi literami, a poniżej data Waszego ślubu i wesela. Księga gości może stanowić element dekoracyjny sali weselnej. Będzie pięknie współgrać z wystrojem. Skomponuje się z różami na stolikach. Może być także elementem ślubnych fotografii, a zwłaszcza weselnego fotoreportażu. Zachwyca stylistyką glamour i ponadczasowym designem. Wewnątrz mogą być białe lub czarne kartki. 

Zastosowanie:

  • Księga gości różowe kwiaty może zostać położona na stoliku przy wejściu na salę weselną. W ten sposób można stworzyć kameralny kącik do wpisywania życzeń. Goście będą mogli się skupić i przelać na papier swoje dobre myśli do Was skierowane. Oczywiście taki stolik z księgą gości może stanąć również w rogu sali weselnej. Wszystko zależy od tego, jaki układ jest w danym domu weselnym. Już na początku wesela DJ, wodzirej lub zespół może zachęcić do zostawiania swoich wpisów w księdze gości i co jakiś czas o tym przypominać. Obok księgi gości można ustawić misę ze słodkościami. Dzięki temu goście będą mogli wpisać się do księgi w miłej atmosferze. Księga gości przypomni Wam o miłości jaka Was łączy, gdy przyjdą trudniejsze chwile. Będzie powodem do wzruszeń i wspominania dziadków, którzy byli na weselu. Może być też źródłem śmiechu, wszak możecie poprosić gości, by wpisali do księgi anegdoty dotyczące małżeństwa.               
Wymiary:
  • format A4,
  • księga liczy 100 stron.

Zobacz także