Personalizowana wizytówka na ślub wykonana z wysokiej jakości papieru i wzbogacona o piękną grafikę.
search
 • Personalizowana wizytówka na ślub wykonana z wysokiej jakości papieru i wzbogacona o piękną grafikę.
 • Wizytówka z personalizacją i modnym wzorem graficznym.

WIZYTÓWKA personalizowana na ślub Elegancja Złota

1,79 zł
Brutto

Wizytówka z kolekcji Złota Elegancja będą doskonałym uzupełnieniem każdego nakrycia stołu weselnego lub mniejszych stolików. Sprawdzi się na wesele glamour, ale i wesele w stylu boho.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 18.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wizytówka z kolekcji Złota Elegancja będą doskonałym uzupełnieniem każdego nakrycia stołu weselnego lub mniejszych stolików. Sprawdzi się na wesele glamour, ale i wesele w stylu boho.

Opis:
 • Wizytówka z kolekcji Złota Elegancja jest rzeczywiście niezwykle wytworna. Wystarczy spojrzeć na widniejącą na niej grafikę. To kwiaty, które przypominają złotą koronkę i zachwycają szczegółowością. Jednocześnie ornamentowy, kwiatowy wzór znajduje się w rogu wizytówki. Nie jest zatem dominujący, co jest istotne, w końcu to treść wizytówki jest najważniejsza.
 • Prostą, złotą drukowaną czcionką zapiszemy na niej imię i nazwisko. Na rewersie wizytówki znajdzie się napis: „Udanej zabawy!” Ten ostatni zapisany będzie dekoracyjną kursywą. Z tyłu nie zabraknie także grafiki kwiatów z kolekcji Złota Elegancja. Wystarczy, że wyślecie do nas listę gości, a my przygotujemy dla Was wizytówki od A do Z. Waszym zadaniem będzie jedynie je złożyć i ułożyć w odpowiednich miejscach na sali. Każda wizytówka wykonana jest z mocnego, trwałego i dekoracyjnego papieru. Dzięki temu będzie można ją stabilnie postawić przy nakryciu. Czcionka będzie doskonale współgrać ze złotymi dekoracjami.
Zastosowanie:
 • Wizytówka z kolekcji Złota Elegancja zachwyca w każdym centymetrze. Goście nie będą mieli problemu z odnalezieniem swoich miejsc. Wybór wizytówek jest istotny, bo ich brak wiązałby się ze swoistym wyścigiem do stołu czy walką o miejsca. A przecież nie o to tutaj chodzi. Wszyscy mają zająć swoje miejsca i świetnie się bawić. Zamówienie wizytówek ułatwi Wam rozsadzenie wszystkich gości. Będziecie je mogli wielokrotnie przekładać, zanim zdecydujecie się na ostateczny układ. Wizytówka z kolekcji Złota Elegancja będzie tworzyć monochromatyczny zestaw z pudełeczkami na prezenty dla gości z tej samej linii produktowej. Dzięki temu stworzycie spójną aranżację. Problemem jest zwykle to, z której strony należy umieścić wizytówkę. Wizytówki powinny znajdować się po tej samej stronie, najlepiej z prawej strony. Istotne znaczenie ma jednak przede wszystkim to, by nic danej winietki nie zasłaniało. Wizytówka pozwala zapoznać się gościom przy jednym stoliku.
Wymiary:
 • rozłożone: 9 cm x 10 cm
 • po złożeniu: 4,5 cm x 10 cm

WAŻNE:
 • produkt jest wysyłany tylko po wcześniejszej wpłacie na konto
 • minimalna ilość sztuk w zamówieniu: 18
 • personalizacja obejmuje nazwiska gości nadrukowywane wizytówkach
 • listę gości (w notatniku (.txt) ) prosimy przesyłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl podając numer zamówienia, którego ona dotyczy lub załącz je przy produkcie. Proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania np:
Karolina Dąbrowska
Helena Domagalska
Anna Filipiak
 • prosimy o uważne sprawdzenie listy przed wysłaniem - są one kopiowane przez grafików bez sprawdzania zawartości, prosto z przesłanego przez Państwa pliku i drukowane z ewentualnymi błędami, nie ma późniejszej możliwości dokupienia pojedynczych sztuk

Zobacz także