Personalizowana księga gości na wpisy dziewczyn z wieczoru panieńskiego.
search
  • Personalizowana księga gości na wpisy dziewczyn z wieczoru panieńskiego.

KSIĘGA na wpisy dziewczyn na Panieński Wianek BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto
Fantastyczna księga na wpisy dziewczyn na wieczór panieński to nietuzinkowa pamiątka, ale też pomysł na atrakcję imprezy.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga personalizowana na Wieczór Panieński.

  • Doskonałej jakości wykończenie i dbałość o szczegóły to elementy, które wyróżniają ten album. Usztywniana okładka chroni zawartość, a przy tym jest bardzo luksusowa. Ma minimalistyczny czarny wzór na kremowym tle. Przedstawia on wianek oraz napis „Wieczór panieński” oraz imię przyszłej panny młodej wraz z datą imprezy. Wewnątrz znajdują się czarne i białe kartki, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca, by każda z uczestniczek mogła się wpisać. Polecamy markery w kolorze srebra lub złota, które będą dobrze widoczne na czarnym tle. Fantastyczna księga na wpisy dziewczyn na wieczór panieński to nietuzinkowa pamiątka, ale też pomysł na atrakcję imprezy. Minimalistyczny i elegancki design to cechy, które jako pierwsze rzucają się w oczy. Sztywna oprawa, białe i czarne kartki wewnątrz oraz personalizacja sprawiają, że jest to coś, do czego przyjemnie będzie wrócić po latach.
  • Taka księga pamiątkowa na wieczór panieński to ciekawy pomysł na prezent dla przyszłej panny młodej. Można go zakupić wcześniej, zadbać o wpisy z wyprzedzeniem i wręczyć jako upominek na imprezie. Można też przynieść ze sobą pustą księgę, by spontanicznie uzupełniać ją w czasie wieczoru panieńskiego. Niezależnie od tego, czy będzie to prezent, czy też coś, o co zadba sama panna młoda, taki album stanie się niesamowitą pamiątką.
Wymiary:
  • 22 cm x 31 cm; 50 kartek (100 stron)

WAŻNE:

  • Pamiętaj, aby do księgi z czarnymi kartami dokupić złoty lub srebrny pisak!

Zobacz także