DŻEM personalizowany upominek dla gości (+etykiety)
search
 • DŻEM personalizowany upominek dla gości (+etykiety)
 • DŻEM personalizowany upominek dla gości (+etykiety)
 • DŻEM personalizowany upominek dla gości (+etykiety)

DŻEM personalizowany upominek dla gości (+etykiety)

6,19 zł
Brutto
Pyszny owocowy dżem od polskiego producenta zamknięty w uroczym małym słoiczku to piękny upominek dla gości weselnych. Prodaruj swoim bliskim to, co najlepsze w podziękowaniu za obecność na Waszym ślubie i weselu. Pięknie przygotowane słoiczki z dżemem będą się pięknie prezentować przy nakryciach dla gości wzbogacając dodatkowo dekoracje stołów weselnych!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pyszny owocowy dżem od polskiego producenta zamknięty w uroczym małym słoiczku to piękny upominek dla gości weselnych. Podaruj swoim bliskim to, co najlepsze w podziękowaniu za obecność na Waszym ślubie i weselu. Pięknie przygotowane słoiczki z dżemem będą się pięknie prezentować przy nakryciach dla gości wzbogacając dodatkowo dekoracje stołów weselnych!

Opis:

 • dżem owocowy umieszczony w małym uroczym słoiczku szklanym

 • cena zawiera też etykiety z wybranym przez Was wzorem graficznym oraz Waszymi imionami i datą ślubu

 • wieczka słoiczków dekorowane są uroczymi serwetkami z napisem "słodkie podziękowanie"

Zastosowanie:

 • dżemiki będą pięknym i słodkim upominkiem dla gości weselnych

 • dzięki słodkiemu podarunkowi Wasi najbliżsi zapamiętają Wasze przyjęcie na bardzo długo

Wymiary:

 • wysokość słoiczka: 4,5cm; średnica słoiczka: 4,5cm; waga: 45g

WAŻNE:

 • data ważności do spożycia: rok od daty zakupu

 • wszytskie elementy należy nałożyć samodzielnie na dżemik
 • produkt personalizowany wysyłany tylko po wpłacie na konto

 • personalizacja: samoprzylepnej etykiety

 • minimalna ilość zamówienia jednego wzoru etykiet: 12 sztuk

 • w cenie otrzymają Państwo dżemiki i etykiety, ozdoby do samodzielnej aranżacji

 • z tyłu konfitury znajduje się etykieta ze składem
UWAGA! Zgodnie z wymogami sanepidu nie możemy pozbawiać słoiczków etykiet ze składem produktu! W cenie otrzymasz wszystkie niezbędne komponenty do SAMODZIELNEGO udekorowania słoiczków!!!

Słodki dżemik dla gości weselnych

Upominki dla gości są nieodłącznym elementem każdego wesela. Stanowią one znakomity sposób na przekazanie podziękowania za obecność oraz wspólne świętowanie dnia zaślubin. Ich wyjątkowa rola wymaga wyboru propozycji, która podkreśli niezwykły charakter przyjęcia. W tym przypadku warto postawić na personalizowane słoiczki z pyszną zawartością.

Wyjątkowe podziękowanie pełne słodyczy

Konfitury dla gości weselnych to doskonała alternatywa dla tradycyjnych upominków. Wykonane z najlepszych polskich owoców pozwalają cieszyć się cudownym smakiem i przyjemnym aromatem. Dodatkowym atutem produktu jest uroczy słoiczek, który stanowi skuteczną ochronę pysznej zawartości. Taka niespodzianka z pewnością spotka się z entuzjazmem wszystkich uczestników przyjęcia, zapewniając im słodkie wspomnienia pełne radości. Na uwagę zasługuje również sposób dekorowania słoiczków. Wieczka ozdobione delikatnymi serwetkami przywodzą na myśl domowe konfitury od babci, a estetyczny napis akcentuje znaczenie upominku. Z kolei dodatek w postaci uroczej kokardki nadaje niezwykłej subtelności i uroku. Pięknie udekorowane konfitury stanowią wyjątkowy element nakrycia stołu, podkreślając jednocześnie magiczną atmosferę wydarzenia.

Personalizowana konfitura w stylowym wydaniu

Personalizowane słoiczki na wesele gwarantują niezapomniane wrażenia z dnia zaślubin. Za sprawą specjalnych naklejek nabierają one szczególnego charakteru, co przekłada się na wprowadzenie przytulnego, ciepłego klimatu na salę. W trakcie wyboru etykiety istnieje możliwość wpisania imion Młodej Pary oraz konkretnej daty, dzięki czemu zostanie ona dopasowana do indywidualnych potrzeb. Wygenerowana ozdoba i konfitury zostają przesłane do samodzielnej aranżacji.

Ważnym elementem przygotowania naklejki jest jej dopasowanie do stylu wesela. Duża ilość różnorodnych wzorów pozwala wybrać propozycję, która najlepiej odzwierciedla charakter tematu przewodniego. Estetyczna czcionka i stonowane barwy oddają elegancję oraz wykwintność. Z kolei kolorowe etykiety z kwiatowymi elementami znakomicie wpisują się w klimat boho. W połączeniu z pyszną zawartością tworzą one gustowny upominek z klasą. Personalizowane dżemy na prezent weselny to nie tylko zadowolenie gości, ale również gwarancja pięknych wspomnień. Sprezentowanie słoiczka pełnego pysznej konfitury jest wyjątkowym sposobem na podziękowanie za poświęcony czas oraz wspólną zabawę. Tak słodki i aromatyczny upominek z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich obdarowanych.