Bilecik w ramach upominku dla gości. Dodatek jest w biało-czarnej kolorystyce.
search
  • Bilecik w ramach upominku dla gości. Dodatek jest w biało-czarnej kolorystyce.

BILECIK podziękowanie personalizowany Kolekcja Młoda Para

1,50 zł
Brutto
Biało-czarna kolorystyka jest bardzo modna, dlatego warto wykorzystać ją podczas uroczystości weselnej. Wzbogacona jest o elegancką grafikę z delikatny kwiatowy kontur. Bilecik personalizowany na upominek dla gości weselnych prezentuje się nowocześnie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Biało-czarna kolorystyka jest bardzo modna, dlatego warto wykorzystać ją podczas uroczystości weselnej. Wzbogacona jest o elegancką grafikę z delikatny kwiatowy kontur. Bilecik personalizowany na upominek dla gości weselnych prezentuje się nowocześnie i bardzo elegancko, dlatego warto wykorzystać go w ramach podziękowania dla bliskich osób.

Opis:

  • Bilecik wykonany z wysokiej jakości papieru, posiada dwustronny nadruk. Personalizowany bilecik jest w modnej biało-czarnej kolorystyce. Można dołożyć go do upominku w ramach podziękowania za udział w uroczystości. Jedna strona bileciku jest w białym kolorze oraz zawiera czarny kwiatowy kontur. Na tej części umieścimy napis: Dziękujemy, że jesteś z nami! Napisy wykonamy nowoczesną czcionką, a pierwsza litera słowa Dziękujemy, zostanie wykonana w powiększonej formie.
  • Druga strona zawiera personalizację obejmującą imiona Pary Młodej, ale również datę uroczystości zaślubin. Napisy tutaj są w białym odcieniu, umieszczone na czarnym tle. Całość prezentuje się bardzo elegancko oraz nowocześnie. 

Zastosowanie:

  • Nowoczesny dodatek w ramach podziękowania dla gości - personalizowane bileciki w biało-czarnej kolorystyce. Jest to na tyle uniwersalny dodatek, że z pewnością spodoba się obdarowanym osobom. Na bileciku znajduje się personalizacja, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości zaślubin. Personalizowane dodatki są chętnie wybierane podczas organizacji przyjęć, dlatego warto wykorzystać je podczas Waszego ślubu.
  • Bilecik z personalizacją można umieścić obok nakryć gości, przykładowo umieszczając je na talerzu. Świetnie sprawdzą się również, gdy dołączycie je do pozostałych upominków dla gości. Dbałość o szczegóły sprawi, że goście z pewnością docenią Wasz dobry gust. Biało-czarne dodatki są modne, na tyle uniwersalne, że pasują na przyjęcie w każdym stylu, w szczególności glamour. Świetnie współgrają ze złotymi dekoracjami i ozdobami.
  • Dodatek w postaci bileciku z pewnością sprawdzi się jako wyjątkowa dekoracja stołu podczas Waszego wesela. Z pewnością ciekawie będzie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z przyjęcia. Kolekcja Młoda Para wpisuje się w najnowsze trendy ślubne, dlatego warto ją wykorzystać, aby stworzyć spójną aranżację wnętrza, całej sali weselnej.

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm

Zobacz także