Personalizowana bombonierka z krówkami. Podziękowanie dla gości na wesele.
search
  • Personalizowana bombonierka z krówkami. Podziękowanie dla gości na wesele.
  • Bombonierka ślubna z krówkami. Idealny upominek dla gości.

BOMBONIERKA z krówkami Młoda Para SŁODKIE PODZIĘKOWANIE

48,98 zł
Brutto

Upominki dla gości są już niemal obowiązkowe. Jeżeli chcecie podziękować im za przybycie na Wasz ślub i wesele, a także poprzez prezent pokazać jak są dla Was ważni, to doskonałym wyborem jest bombonierka podziękowanie "Młoda Para". Piękna forma i pyszna zawartość sprawiają, że podbijecie ich serca. Jednocześnie Wasze wesele, nawet po wielu latach, będą wspominać tylko w samych superlatywach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Upominki dla gości są już niemal obowiązkowe. Jeżeli chcecie podziękować im za przybycie na Wasz ślub i wesele, a także poprzez prezent pokazać jak są dla Was ważni, to doskonałym wyborem jest bombonierka podziękowanie Młoda Para. Piękna forma i pyszna zawartość sprawiają, że podbijecie ich serca. Jednocześnie Wasze wesele, nawet po wielu latach, będą wspominać tylko w samych superlatywach.

Opis:
  • Bombonierka podziękowanie Młoda Para prezentuje się wspaniale i rzeczywiście zachwyca swoją estetyką. Jej pudełko jest pełne elegancji i utrzymane w dobrym smaku. Kontrastujące barwy tworzą wyjątkowy efekt i sprawiają, że przyciąga uwagę. W tym przypadku jest to białe i czarne tło. Na powierzchni widoczny jest kwiatowy dekor z już rozwiniętymi kwiatami, ale i pąkami. Symbolizują one, że łączące Was uczucie jest dojrzałe, ale nadal musicie się starać, by utrzymać pasję w związku i nie popadać w rutynę. Oczywiście musimy wspomnieć o personalizacji, wszak na pudełku możemy umieścić Wasze imiona, datę ślubu, a także napis "słodkie podziękowania". Oczywiście nie tylko wizualnie bombonierka zachwyca, wszak wystarczy zajrzeć do środka, by zobaczyć, że jest ona pełna krówek. Cukierki smakują obłędnie. A na ich papierkach także umieścimy Wasze imiona.
Zastosowanie:
  • Bombonierka podziękowanie Młoda Para to wyraz wdzięczności, ale i uznania. Warto więc taki prezent podarować wszystkim przybyłym gościom. Na pewno już w zaciszu domu będą delektować się pysznymi cukierkami, choć zapewne na jednym się nie skończy, bo są tak smaczne. Także dzieciom taki upominek się spodoba. Jednak one, w przeciwieństwie do rodziców, nie powstrzymają się i już na Waszym przyjęciu będą zajadać się łakociami. Oczywiście bombonierka może stanowić podziękowanie dla świadków za pomoc w przygotowaniach. Może być też nagrodą za wygranie jakiegoś konkursu. Możliwości jest wiele. Jedno jest pewne, także Wy powinniście zakupić dla siebie taki upominek. Wspólnie możecie delektować się krówkami, zaś pudełko będzie stanowiło pamiątkę. A jak wiadomo warto je kolekcjonować, gdyż przypominają o wyjątkowych chwilach.
Wymiary:
  • ok. 16,5cm x 16,5cm,
  • grubość ok. 2,5cm.
Ważne:
  • data ważności do spożycia wynosi pół roku od daty zakupu,
  • bombonierkę z krówkami należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz także