Pudełeczka transparentne w kształcie kwadratu. Etykiety w biało-czarnej kolorystyce, z personalizacją.
search
 • Pudełeczka transparentne w kształcie kwadratu. Etykiety w biało-czarnej kolorystyce, z personalizacją.

PUDEŁECZKA na prezenciki przezroczyste Kolekcja Młoda Para 10szt (+etykiety)

22,98 zł
Brutto
Zbliża się Wasz ślub! Bez wątpienia jeden z najważniejszych dni życia. Zarówno formalne, jak i symboliczne połączenie więzią dwójki zakochanych w sobie osób. Zaprosiłeś grono bliskich ci przyjaciół, by wspólnie świętować twoje wejście na nową drogę życia.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zbliża się Wasz ślub! Bez wątpienia jeden z najważniejszych dni życia. Zarówno formalne, jak i symboliczne połączenie więzią dwójki zakochanych w sobie osób. Zaprosiłeś grono bliskich ci przyjaciół, by wspólnie świętować twoje wejście na nową drogę życia. Drogę, po której nie idzie się już w pojedynkę, lecz w parze.

Opis:
 • Oferowane przez nas opakowanie na prezent to wspaniały sposób na dopełnienie czaru, jaki nosi w sobie wybrany przez ciebie upominek. Minimalistyczne, eleganckie i wyjątkowo estetyczne. Przezroczyste opakowania to jeden z ostatnich krzyków mody, niezwykle częsty i popularny wybór pośród par młodych. Taki wybór bez wątpienia zrobi doskonale wrażenie na twoich gościach!
 • Pudełeczko posiada w zestawie samoprzylepne ozdobne plakietki, zachowane w kolorystyce czerni i bieli. To uniwersalna kompozycja, pasująca na praktycznie każdą okazję. Na naklejce znajdują się imiona pary młodej, data ślubu, a także napis "Dziękujemy". Użyte czcionki są stylowe i nawiązują do najlepszych zasad typograficznych. Świetnie łączą się z ogólnym wyrazem wizualnym, jakie posiada pudełeczko.
 • Użyte jako opakowanie na prezent dla gości, dzięki swym niezwykłym walorom estetycznym, będzie budzić jeszcze większe zainteresowanie i intrygować odbiorcę. Pudełeczko jest trwałe i zachowuje swój kształt.

Zastosowanie:

 • Przyłożyłeś ogromnych starań, aby wszystko przygotować na ostatni guzik i zrobić na wszystkich jak najlepsze wrażenie. Dzięki temu pamięć po ślubie pozostanie pięknym wspomnieniem jeszcze na długo — zarówno dla ciebie, jak i twoich gości.
 • Jednym z kluczowych, tradycyjnych elementów nierozłącznie związanych z dniem ślubu, są prezenty. Z pewnością zostaniesz nimi hojnie obsypany przez swoich gości. W dobrym tonie jest podarowanie upominków również gościom. Dzięki temu poczują się oni ważni i wyróżnieni. Warto wybrać coś drobnego i symbolicznego — liczy się przede wszystkim gest. Kiedy wybierzesz już swój wymarzony prezent dla gości, warto zadbać o jego równie wspaniałe opakowanie. To w końcu ono zwykle odpowiada za pierwsze wrażenie! 
 • Wybierając je, bez wątpienia się nie zawiedziesz, dostarczając satysfakcji zarówno sobie, jak i swoim gościom!
Wymiary: 
 • 5 cm x 5 cm x 5 cm
WAŻNE:
 • Pudełeczka przeznaczone są do samodzielnego złożenia, bez użycia kleju
 • Etykietki do samodzielnego naklejenia.

Zobacz także