PREZENT dla Rodziców podziękowanie na akrylu Młoda Para
search
  • PREZENT dla Rodziców podziękowanie na akrylu Młoda Para
  • PREZENT dla Rodziców podziękowanie na akrylu Młoda Para

PREZENT dla Rodziców podziękowanie na akrylu Młoda Para

59,98 zł
Brutto

Podziękowanie dla rodziców z akrylu z kolekcji Młoda Para to piękny dodatek do tradycyjnego prezentu ślubnego od dzieci biorących ślub. W taki sposób można wyrazić to, co się czuje, a jednocześnie takie słowa nie ulegną przetarciu, gdyż są nadrukowane trwałą metodą. To prawdziwe must have i świetny, sentymentalny podarunek dla rodziców.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podziękowanie dla rodziców z akrylu z kolekcji Młoda Para to piękny dodatek do tradycyjnego prezentu ślubnego od dzieci biorących ślub. W taki sposób można wyrazić to, co się czuje, a jednocześnie takie słowa nie ulegną przetarciu, gdyż są nadrukowane trwałą metodą. To prawdziwe must have i świetny, sentymentalny podarunek dla rodziców.

Opis:
  • Podziękowanie dla rodziców z akrylu z kolekcji Młoda Para jest piękne zarówno pod względem wizualnym, jak i treściowym. Otóż widoczne jest na nim czarne i przezroczyste tło, a na tym tle napisy i grafiki. W górnej części podziękowania znajduje się czarny pas, a w nim zwrot: „Kochani rodzice”. Po prawej stronie widnieje grafika białych kwiatów z rozwiniętymi i rozwijającymi się kielichami. W transparentnej części nadrukujemy tekst podziękowań. Na końcu większą czcionką będą zapisane Wasze imiona, a z boku data ślubu i wesela. Wśród podziękowań nie zabraknie wdzięczności za wspólnie przeżyty czas, miłość, wsparcie, istnienie i wiarę w Wasze możliwości. To, że napisy znajdują się na transparentnej części jest nieprzypadkowe. W końcu każde słowo jest prawdziwe i głębokie.
Zastosowanie:
  • Podziękowanie dla rodziców z akrylu z kolekcji Młoda Para znajdzie się na stoliku rodziców na sali weselnej albo od razu albo już po podziękowaniach. W końcu możecie je zorganizować uroczyście w obecności i otoczeniu wszystkich gości. Poprosicie wszystkich o stworzenie dużego koła, a na środek zaprosicie rodziców. Uroczyście odczytacie im treść podziękowań, a następnie wręczycie je w formie akrylowej tabliczki. Może być ona prezentem samym w sobie, jak i dodatkiem do prezentu. Możecie umieścić takie podziękowanie już na stoliku rodziców. Będzie ono zatem elementem wystroju. Rodzice już na wstępie wesela głęboko się wzruszą. Taka ekspozycja nie przeszkadza temu byście potem powiedzieli jeszcze parę słów do mikrofonu. Możecie wręczyć też rodzicom wtedy dodatkowo drobne upominki. Warto podkreślić, że w tabliczce z podziękowaniem z dwóch stron są niewielkie otwory, zatem rodzice mogą takie podziękowanie potem zawiesić w formie dekoracji.         
Wymiary:
  • 16cm x 16cm
    

Zobacz także