Pudełko na obrączki z inicjałami. Welurowe pudełko.
search
  • Pudełko na obrączki z inicjałami. Welurowe pudełko.
  • Personalizowane pudełko na obrączki ślubne. Niezbędny gadżet dla Pary Młodej.
  • Piękne welurowe pudełko ze złoceniem. Personalizowane pudełko z inicjałami Pary Młodej.

PUDEŁKO na obrączki welurowe do kościoła personalizowane

36,98 zł
Brutto

Personalizowane pudełko na obrączki, okryte welurowym materiałem w ciepłej, kremowej tonacji, stanowi elegancki i subtelny akcent podczas ślubnej ceremonii. Złociste inicjały Pary Młodej na wieku pudełka dodają osobistego charakteru, a jego wnętrze zapewnia bezpieczne schronienie dla obrączek. Idealnie sprawdzi się jako estetyczna i sentymentalna pamiątka tego wyjątkowego dnia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Obrączki jako znak nierozerwalnego połączenia i miłości wymagają odpowiedniego miejsca  do przechowywania. Moment wręczenia obrączek podczas ceremonii jest kluczowy, dlatego ich oprawa powinna być równie pamiętna.

Personalizowane pudełko wykonane z aksamitnego weluru w ciepłym kremowym odcieniu, zapewnia piękne tło dla ślubnych obrączek. Welur, który jest miękki w dotyku, zdobi wspaniały, delikatny złocisty nadruk. Połyskujące inicjały połączone są za pomocą subtelnego serduszka. Pudełko przyciąga wzrok, stając się wizytówką miłości Pary Młodej. Osobne miejsce na każdą z obrączek wewnątrz to gwarancja, że obrączki będą odpowiednio zabezpieczone przed wszelkimi zarysowaniami. Środek również okryty jest welurem. Miejsca na obrączki tworzą wzór serca.

Podczas składania przysięgi, to właśnie elegancko prezentowane obrączki stają się centrum uwagi. Pudełko, w którym spoczywają, pełni funkcję nie tylko estetycznego, ale i praktycznego gadżetu, który będzie towarzyszyć Parze Młodej nie tylko w trakcie ceremonii, ale i przez długie lata małżeństwa. Jego elegancja i personalizacja sprawiają, że staje się nieodzownym elementem, który dodaje głębi i znaczenia każdej wymienionej przysiędze.

Wymiary:

  • 7,5 cm x 5,5 cm x 3 cm

Zobacz także