Porcelanowy kubek i kosmetyczka w zestawie prezentowym dla kobiety
search
  • Porcelanowy kubek i kosmetyczka w zestawie prezentowym dla kobiety
  • Zestaw porcelanowego kubka i kosmetyczki z napisem "jesteś wyjątkowa" dla kobiet
  • Opakowanie zestawu dla kobiety z kosmetyczką i porcelanowym kubkiem
  • Zestaw prezentowy dla Kobiety z kubkiem i kosmetyczką
  • Zestaw prezentowy dla Kobiety z kubkiem i kosmetyczką
  • Kosmetyczka dla kobiety z napisem "jesteś wyjątkowa"

ZESTAW prezentowy dla kobiety Kubek i kosmetyczka praktyczne upominki

39,98 zł
Brutto

Ten zestaw upominków to połączenie dwóch niezwykłych elementów, które razem tworzą wyjątkowy prezent. Składają się na niego elegancka kosmetyczka oraz delikatny porcelanowy kubek, a ich staranne wykonanie sprawia, że to prezent pełen klasy i stylu.

Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zestaw prezentowy dla kobiety to połączenie dwóch niezwykłych elementów, które z pewnością przyciągną uwagę każdej eleganckiej damy: kosmetyczki i porcelanowego kubka. Ten starannie wyselekcjonowany zestaw łączy w sobie funkcjonalność i styl, tworząc idealny prezent.

Kosmetyczka, jako główna gwiazda zestawu, wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który emanuje delikatnym różowym odcieniem. Złoty zamek nadaje jej elegancji, a także zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych kosmetyków. Na kosmetyczce znajduje się subtelny napis "Jesteś wyjątkowa", który nadaje jej osobisty charakter. Drugim elementem zestawu jest porcelanowy kubek, który zdobi uroczy wzór kwiatowy. Przyjemny w dotyku uchwyt oraz odpowiednia pojemność czynią go doskonałym towarzyszem podczas porannych kaw i wieczornych herbat.

Ten zestaw prezentowy to idealny wybór na wiele okazji! Zaskocz swoją wyjątkową kobietę praktycznymi, a jednocześnie eleganckimi prezentami. Niezależnie od okazji, ten zestaw jest doskonałym sposobem na podkreślenie piękna i wartości każdej kobiety.

Wymiary:
  • kubek porcelanowy 320ml,
  • kosmetyczka 11 x 11 cm.

Zobacz także