PODWIĄZKA ekskluzywna koronkowa NIEBIESKIE szczęście
search
  • PODWIĄZKA ekskluzywna koronkowa NIEBIESKIE szczęście

PODWIĄZKA ekskluzywna koronkowa NIEBIESKIE szczęście

39,98 zł
Brutto
Biała podwiązka wykonana z dbałością o każdy szczegół. Z zachowaniem tradycji polskiej ozdobiona została niebieskim akcentem na szczęście. Kwiaty naszyte są w 3 warstwach, spawiając że powstał efekt 3d.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podwiązka ekskluzywna koronkowa z kolekcji Niebieskie szczęście to elegancka propozycja dla każdej Panny Młodej. Musisz wiedzieć, że będzie pasować nawet do delikatnej zwiewnej sukni. Sposobem na uniknięcie klejenia się rajstop czy podwiązki do sukni jest użycie odrobiny płynu do płukania tkanin i nałożenie na ich powierzchnię. Piękną podwiązkę możesz nabyć w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Biała podwiązka wykonana z dbałością o każdy szczegół. Z zachowaniem tradycji polskiej ozdobiona została niebieskim akcentem na szczęście. Kwiaty naszyte są w 3 warstwach, sprawiając że powstał efekt 3d.

Opis:
  • Jeśli szukasz tradycyjnego ślubnego dodatku w wytwornym wydaniu, to podwiązka ekskluzywna koronkowa Niebieskie szczęście doskonale się sprawdzi. Jest wykonana z koronki. Tworzą ją aplikacje kwiatów i liści. Ażurowe elementy znajdują się obok całkowicie wypełnionych płatków. Warto podkreślić, że kwiaty zrobione są z trzech warstw, co tworzy trójwymiarowy efekt.
  • Podwiązka ekskluzywna koronkowa jest w kolorze złamanej bieli, ma rozmiar uniwersalny, zatem powinna pasować dla każdej kobiety. Delikatna podwiązka est rozciągliwa i elastyczna. Nie posiada warstwy silikonowej, co nie powinno być problemem, jeśli rozmiar jest dobrze dopasowany. Ozdobą podwiązki ekskluzywnej koronkowej są niebieskie cyrkonie. W ten sposób spełniasz dwa warunki, bo masz coś nowego i coś niebieskiego.
Zastosowanie:
  • Podwiązka ekskluzywna koronkowa to dodatek, który powinnaś założyć na lewą nogę nad kolanem. Jeśli Twoja suknia ma duże rozcięcie, to podwiązka powinna być założona w taki sposób, aby nie była widoczna w czasie pląsów na parkiecie. Według tradycji podwiązkę w czasie nocy poślubnej pan młody ma zdjąć bez użycia rąk i ma to zapewnić satysfakcjonujące pożycie intymne w małżeństwie. Nie bez znaczenia są niebieskie elementy na podwiązce, bo symbolizują wierność małżeńską. Podwiązka ekskluzywna koronkowa Niebieskie szczęście nie bez powodu nosi taką nazwę.
  • Trzeba wiedzieć, że podwiązka to symbol małżeńskiej miłości, namiętności i właśnie szczęścia. Podwiązka ekskluzywna koronkowa według tradycji zaczerpniętych z innych krajów może być zlicytowana podczas wesela. W takim przypadku pieniądze z licytacji mają zasilić wspólny budżet małżonków. Innym pomysłem jest ściągnięcie podwiązki jeszcze na weselu. Może być ona rzucona zamiast bukietu albo welonu.
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny,
  • obwód bez naciągania: 40cm,
  • szerokość. ok. 6cm.