PUDEŁKO z kwiatowym motywem i dedykacją, opakowanie na prezent.
search
  • PUDEŁKO z kwiatowym motywem i dedykacją, opakowanie na prezent.

PUDEŁKO na prezent dla wyjątkowej osoby

5,98 zł
Brutto
Prostokątne pudełeczko, które stworzone jest po to, aby skryć podarunek dla wyjątkowej osoby. Piękne zdobienie i miła dedykacja nadaje mu uroczystego charakteru.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prostokątne pudełeczko, które stworzone jest po to, aby skryć podarunek dla wyjątkowej osoby. Piękne zdobienie i miła dedykacja nadaje mu uroczystego charakteru.

Opis:
  • Prostokątne pudełeczko, z odchylaną do tyłu klapą, jest jednoczęściowe i bardzo łatwe do złożenia, co nie wymaga użycia kleju. Pudełeczko wykonane jest z wysokiej jakości papieru. Po złożeniu, dzięki motywom graficznym na poszczególnych jego fragmentach prezentuje się bardzo okazale, a zarazem oryginalnie.
  • Na całej zewnętrznej części, wraz z bocznymi ściankami rozpościera się delikatne, biało-szare tło z kwietnym wzorem, który widać, ze wszystkimi szczegółami po dokładniejszym przyjrzeniu się tłu. W centralnej części wieczka umieszczony jest romb, który pełni funkcję ramki do napisu: WYJĄTKOWY PREZENT dla Ciebie. Wokół krawędzi tło uzupełniają pąki kolorowych kwiatów w różnych wielkościach. Każdy z nich jakby próbuje wydostać się na wierzch, a umiejscowienie elementów grafiki sprawia wrażenie wizualne, jakby ramka z dedykacją została ułożona na podłożu z kwiatów.
  • Dopełnieniem i tak już uroczego wyglądu pudełka jest serce z kwiatów, które znajduje się na spodzie pudełka. Ten sam kwiatowy nadruk znajduje się na wewnętrznych ściankach pudełka.
Zastosowanie:
  • Pudełko na prezent z motywem kwiatowym to wygodne opakowanie na upominki. Doskonale się sprawdzą jako pudełeczka z prezentami dla gości weselnych. Uniwersalna dedykacja umożliwia wykorzystanie opakowania na prezent niemalże dla każdego.
  • W prostokątnym kartoniku w kwiaty możecie wręczyć prezent dla świadkowej, czy mamy. Ale również upominek dla rodziców.
  • Jeśli planujecie stworzyć prezenty dla każdego gościa weselnego to pudełko z odchylanym wieczkiem, na którym widnieje tak szczególna dedykacja, jest stworzone do tego!
  • Elegancki nadruk z dedykacją i kwiatami na pudełku będzie pasował również na potrzeby zapakowania prezentu dla przyszłej panny młodej, który ma być podarowany na jej wieczorze panieńskim.
Wymiary:
  • po złożeniu: 12,5 cm x 18,5 cm x 7 cm.

Zobacz także