Talerzyk z ceramiki w kolorze białym. Podstawka pod obrączki ma kształt serca i wzór wianka z listkami, który oplata inicjały.
search
  • Talerzyk z ceramiki w kolorze białym. Podstawka pod obrączki ma kształt serca i wzór wianka z listkami, który oplata inicjały.

PODSTAWKA ceramiczna pod obrączki Serce z Wiankiem Z INICJAŁAMI

39,98 zł
Brutto

Warto zadbać o wszystkie dodatki na ślub, a przygotowania do uroczystości zaślubin rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jako niezbędny dodatek na ślub sprawdzi się podstawka ceramiczna pod obrączki. Talerzyk wzbogacony o napis z Waszymi inicjałami i datą ślubu pozwoli w efektowny sposób wyeksponować Wasz obrączki ślubne. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Warto zadbać o wszystkie dodatki na ślub, a przygotowania do uroczystości zaślubin rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jako niezbędny dodatek na ślub sprawdzi się podstawka ceramiczna pod obrączki. Talerzyk wzbogacony o napis z Waszymi inicjałami i datą ślubu pozwoli w efektowny sposób wyeksponować Wasz obrączki ślubne. Po uroczystości zaślubin talerzyk sprawdzi się jako pamiątka ślubna, która będzie przypominać o tym wyjątkowym momencie w Waszym życiu, czyli ślubie.

Opis:

  • Podstawka pod obrączki jest ceramiczna, posiada niezwykły kształt serca, które jest w jasnym odcieniu. W centralnej części umieścimy wzór wianka, który posiada delikatne listki. Wewnątrz wianuszka znajduje się miejsce na personalizację, dotyczy ona inicjałów Pary Młodej oraz datę wyjątkowej uroczystości zaślubin. Wzór graficzny zostanie wykonany nowoczesną i trwałą metodą nanoszenia, dlatego prezentuje się on efektownie oraz elegancko.

Zastosowanie:

  • Dekoracje i dodatki ślubne powinny być odpowiednio dobrane, aby mogły tworzyć spójną całość. Goście weselni zwracają szczególną uwagę na wszystkie elementy dekoracyjne w dniu uroczystości zaślubin. Zwłaszcza moment złożenia przysięgi małżeńskiej jest bacznie obserwowany, dlatego warto podać obrączki ślubne w elegancki sposób. Do tego idealnie sprawdzi się talerzyk ślubny z Waszymi inicjałami oraz datą ślubu.

  • Jeżeli zdecydujecie się na sesję przedmałżeńską wykonaną przez profesjonalnego fotografa ślubnego, również musicie zadbać o wszystkie ważne aspekty dotyczące uroczystości zaślubin. Fotograf z pewnością uchwyci wyjątkowe momenty z przygotowań do ślubu, również ten z obrączkami ślubnymi, które powinny być odpowiednio wyeksponowane na talerzyku.

Wymiary:

  • 12x12cm

Zobacz także