Kolekcja Romantyczna w modnej kolorystce. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja weselnego stołu.
search
  • Kolekcja Romantyczna w modnej kolorystce. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja weselnego stołu.
  • Kieszonka na sztućce w białym kolorze. Wzbogacona o nadruk z kolekcji Romantyczna. Piękna dekoracja stołu.

KIESZONKA na sztućce biała dekoracja stołu Romantyczny Ślub

8,99 zł
Brutto
Nowoczesna dekoracja stołu w postaci personalizowanej kieszonki na sztućce w jasnej kolorystyce. Wzbogacona jest o minimalistyczną grafiką wianka, ale również o personalizację podkreślającą ważność uroczystości zaślubin. Kieszonka na sztućce z pewnością sprawdzi się jako efektowna dekoracja weselnego stołu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 30.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nowoczesna dekoracja stołu w postaci personalizowanej kieszonki na sztućce w jasnej kolorystyce. Wzbogacona jest o minimalistyczną grafiką wianka, ale również o personalizację podkreślającą ważność uroczystości zaślubin. Kieszonka na sztućce z pewnością sprawdzi się jako efektowna dekoracja weselnego stołu, pozwalającą na uzyskanie wyjątkowej aranżacji wesela, wraz z pozostałymi dodatkami z kolekcji Romantyczna. 

Opis:
  • Niezwykła i oryginalna dekoracja stołu w postaci flizelinowej kieszonki na sztućce, która wykonana jest z wysokiej jakości papieru. Na jej froncie umieścimy grafikę z delikatnym i subtelnym wiankiem z listkami. Wewnątrz wianuszka znajdują się inicjały Pary Młodej, które podkreślą ważność uroczystości. Poniżej umieścimy imiona Młodej Pary oraz daty uroczystości. Napisy zostaną wykonane dekoracyjną czcionką, która prezentuje się bardzo elegancko. Nowoczesny dodatek w postaci kieszonki na sztućce, nada aranżacji oryginalnego charakteru, efektownie będzie prezentować się na weselnym stole.

Zastosowanie:
  • Efektowna ozdoba na weselny stół w postaci kieszonki na sztućce. Idealnie sprawdzi się jako nowoczesna dekoracja stołu. Kieszonka jest w jasnej kolorystyce, dlatego pasuje na przyjęcie w każdym stylu. Dekoracje stołu weselnego powinny być spójne, dlatego warto wybrać te z kolekcji ślubnej Romantyczna. Wówczas dodatki zachowane są w jasnej kolorystyce, wpisuje się ona w obecne trendy ślubne. Dbałość o szczegóły z pewnością sprawi, że goście zachwycą się aranżacją. 

  • Kieszonka na sztućce personalizowana wzbogacona o motyw wianka prezentuje się delikatnie. Z pewnością nada aranżacji oryginalny styl i odrobinę subtelności. Dekoracja w postaci kieszonki na sztućce będzie ciekawie prezentować się jako pomysłowy dodatek na pamiątkowych zdjęciach z wesela, które później możecie umieścić w specjalnym albumie ślubnym na zdjęcia. Personalizowane dodatki podkreślają wyjątkowość uroczystości, nadając całości niezwykłego stylu. Warto pamiętać o odpowiednich dekoracjach, na które goście zawsze zwracają uwagę. Personalizowana kieszonka jest nowoczesna, dlatego goście z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni tym, jak bardzo dbacie o szczegóły związane z Waszym weselem.

Wymiary:
  • 20cm x 10cm

Zobacz także