Kolekcja Romantyczna z pięknymi dekoracjami na wesele. Minimalistyczny styl, efektowne zdobienie i czerpany papier.
search
 • Kolekcja Romantyczna z pięknymi dekoracjami na wesele. Minimalistyczny styl, efektowne zdobienie i czerpany papier.
 • Wizytówka personalizowana z imieniem, nazwiskiem gościa. Idealny dodatek do dekoracji weselnego stołu, z czerpanego papieru.
 • Winietka personalizowana na ślub wykonana z czerpanego papieru z grafiką delikatnej gałązki - kolekcja Romantyczna.

WIZYTÓWKA personalizowana Romantyczny Ślub

4,58 zł
Brutto
Wizytówka ślubna idealnie sprawdzi się jako dodatek na wesele. Pozwoli w prosty sposób rozmieścić odpowiednio gości przy stole, a dodatkowo wskaże im ich miejsce, które dobraliście gościom. Wizytówka dodatkowo prezentuje się efektownie, ponieważ wykonana jest z eleganckiego czerpanego papieru. Personalizacja nadaje osobistego oraz wyjątkowego charakteru.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 18.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wizytówka ślubna idealnie sprawdzi się jako dodatek na wesele. Pozwoli w prosty sposób rozmieścić odpowiednio gości przy stole, a dodatkowo wskaże im ich miejsce, które dobraliście gościom. Wizytówka dodatkowo prezentuje się efektownie, ponieważ wykonana jest z eleganckiego czerpanego papieru. Personalizacja nadaje osobistego oraz wyjątkowego charakteru, podkreślając ważność uroczystości weselnej. Winietka jest w jasnej kolorystyce, dlatego pasuje na przyjęcie w każdym stylu.

Opis:
 • Wizytówka personalizowana wykonana z eleganckiego, czerpanego papieru, który ma piękną teksturę. Dodatkowo brzegi winietek posiadają nieregularne kształty, które są bardzo efektowne. Personalizacja dotyczy imion i nazwisk zaproszonych gości, które wykonamy nowoczesną czcionką. Dodatkowo część, która obejmuje personalizację, wzbogacona jest o grafikę delikatnej gałązki. Motyw graficzny pochodzi z kolekcji ślubnej Romantyczna. Drugą część winietki zdobi napis Udanej Zabawy!

Zastosowanie:
 • Personalizowana winietka na stół prezentuje się bardzo elegancko, ponieważ wykonana jest z efektownego czerpanego papieru. Wizytówka sprawdzi się jako dekoracja weselnego stołu, obok nakryć gości. Dodatkowo pełni również jeszcze praktyczną funkcję, ponieważ winietka ułatwi odnalezienie gościom swoich miejsc przy stole. Wizytówka zachowana jest w jasnej kolorystyce, a jej nowoczesna grafika pochodzi z naszej nowoczesnej kolekcji ślubnej Romantyczna. 

 • Winietka personalizowana to niezbędny dodatek na ślub, o którym należy pamiętać podczas organizacji wesela. Odpowiednio dobrane dodatki pozwolą stworzyć spójną aranżację stołu. Goście weselni zwracają uwagę na dekoracje ślubne, dlatego warto wybrać takie, które ich zachwycą. Ozdoby wykonane z czerpanego z pewnością bardzo ich zaskoczą, ponieważ prezentują się bardzo oryginalnie

Wymiary:
 • po złożeniu mają wymiary 4,5 cm x 10 cm

WAŻNE:
 • produkt personalizowany wysyłany tylko po wpłacie na konto

 • minimalna ilość zamówienia: 18 sztuk

 • personalizacja: nazwisk gości na wizytówkach

 • listę gości (w notatniku (.txt)) prosimy przesyłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl podając numer zamówienia, którego ona dotyczy lub załącz je przy produkcie. Proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania np.:

Jan Kowalski
Tomasz Nowak
Dorota Napierała
 • prosimy o uważne sprawdzenie listy gości - są one kopiowane prosto z przesłanego przez Państwa pliku i drukowane z ewentualnymi błędami, nie ma później możliwości dokupienia jednej sztuki

Zobacz także