Personalizowana kieszonka na sztućce z personalizacją i motywem cytryny. Idealna dekoracja na weselny stół.
search
 • Personalizowana kieszonka na sztućce z personalizacją i motywem cytryny. Idealna dekoracja na weselny stół.
 • Piękna aranżacja stołu w cytrynowym stylu. Idealny dodatek na ślub.

KIESZONKA na sztućce biała Słoneczna Cytryna

8,99 zł
Brutto

Kieszonki personalizowane Słoneczna Cytryna to eleganckie uzupełnienie nakrycia stołu weselnego. Jeśli wybieracie inne dodatki z tym samym motywem, warto zachować spójność aranżacyjną.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 30.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kieszonki personalizowane Słoneczna Cytryna to eleganckie uzupełnienie nakrycia stołu weselnego. Jeśli wybieracie inne dodatki z tym samym motywem, warto zachować spójność aranżacyjną.

Opis:
 • Kieszonki personalizowane z kolekcji Słoneczna Cytryna prezentują się niezwykle elegancko. Biała kieszonka ozdobiona jest grafiką gałązki z drzewa cytrynowego. Znajdują się na niej dwie cytryny, liście i białe kwiaty. Dodatkowo nadrukujemy na kieszonce personalizację. Będzie to data Waszego ślubu, a także imiona.
 • Na końcu nie zabraknie słowa dziękujemy. Zapisane jest ozdobną czcionką, prezentującą się niczym odręczne pismo. Kieszonka ma prostokątny kształt, zatem bardzo łatwo włożyć do niej sztućce. Świetnie skomponuje się z winietką czy też świeczką z tej samej linii produktowej.
 • W kieszonce jest na tyle dużo miejsca, że zmieści się pełen zestaw sztućców obiadowych. Bez wątpienia dzięki takiemu detalowi stół weselny prezentuje się jeszcze lepiej. Przede wszystkim każdy gość może mieć swoje sztućce pod ręką i nie musi ich szukać pod talerzem. Obsługa ma również ułatwione zadanie, bo w takiej sytuacji trudno o przeoczenie nakrycia, a przecież to spore faux pas.
Zastosowanie:
 • Kieszonki personalizowane Słoneczna Cytryna mogą być położone po prawej stronie przy każdym nakryciu. Lepiej jednak jest ułożyć je na talerzu, ze względu na to, że wśród gości mogą zdarzyć się osoby leworęczne. Poza tym taki design warto wyeksponować.
 • Kieszonki personalizowane można skomponować z ozdobami na stole, choćby prawdziwymi gałązkami drzewa cytrynowego, czy też oliwnego. Dobrze będą prezentować się w aranżacji boho czy też minimalistycznej. Pasują do wystroju w kolorystyce biało-żółtej lub biało-złotej. Obok kieszonek dobrze będą się prezentować słodkie podziękowania dla gości z kolekcji Słoneczna Cytryna – krówki lub czekoladki. Ponieważ kieszonki wykonane są z papieru wpisują się także w stylistykę ekologiczną.
 • Decydując się na taki wystrój sali, można obok nich wybrać ciekawe ozdoby z papieru, choćby origami. Kieszonki personalizowane Słoneczna Cytryna na pewno zachwycą Waszych gości. Są doskonałym wyborem dla tych par, które w swoim najważniejszym dniu, chcą zadbać o każdy szczegół.
Wymiary:
 • 20 cm x 10 cm

Zobacz także