Weselne menu do dekoracji sali, stołu na wesele. Modny wzór z kolekcji Błękitny Ślub.
search
  • Weselne menu do dekoracji sali, stołu na wesele. Modny wzór z kolekcji Błękitny Ślub.
  • Weselne menu do dekoracji sali, stołu na wesele. Modny wzór z kolekcji Błękitny Ślub.

MENU weselne Błękitny Ślub

6,98 zł
Brutto

Menu z kolekcji Błękitny Ślub to świetna propozycja dla osób, które chcą postawić na biało-niebieski czy beżowo-niebieski wystrój sali weselnej i stołów weselnych. To praktyczny element i jednocześnie dodatkowa dekoracja.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Menu z kolekcji Błękitny Ślub to świetna propozycja dla osób, które chcą postawić na biało-niebieski czy beżowo-niebieski wystrój sali weselnej i stołów weselnych. To praktyczny element i jednocześnie dodatkowa dekoracja.

Opis:

  • Menu weselne z kolekcji Błękitny Ślub to produkt całkowicie personalizowany. Stałym elementem jest oczywiście design zaczerpnięty z owej linii projektowej. Zatem na menu wykonanym z papieru o większej gramaturze znajdzie się grafika niebieskich i beżowych kwiatów. Na stronie tytułowej menu z kolekcji Błękitny Ślub będzie także dekor heksagonu. W nim będzie miejsce na personalizację. Nadrukujemy Wasze imiona, słowo menu pochyłym drukiem, a także datę Waszego ślubu i wesela. Nad napisami widnieć będzie grafika gałązki oliwnej. To jeszcze nie wszystko bowiem menu jest oczywiście dwustronne. Nie może przecież zabraknąć jego poszczególnych pozycji. Zatem Wy wyślecie do nas listę menu, a my ułożymy ją według wybranego przez Was schematu. Przykładowo może być to przystawka, obiad weselny, z wyszczególnieniem dań głównych i dodatków. Poniżej znajdą się desery, a także gorące kolacje. Zwykle na weselach są 3 lub 4 i wszystko zmieści się na menu.

Zastosowanie:

  • Menu z kolekcji Błękitny Ślub możecie położyć na każdym nakryciu. Oczywiście można postawić na inną wersję i w przypadku małych stolików postawić na środku kilka menu – po jednym na parę. Goście chętnie sprawdzą jakimi specjałami uraczycie ich podczas wesela. Mimo świetnej zabawy jednak nie jest się w stanie zjeść wszystkiego, zatem dzięki menu można przygotować się na ulubione potrawy, rezygnując z niektórych pozycji. Menu sprawdza się również wówczas, gdy podanie ma formę restauracyjną, to znaczy do wyboru są np. dwie zupy i trzy dania główne, z których goście wybierają to, co ich interesuje. Menu weselne będzie też dla Was świetną pamiątką.
Wymiary:
  • format: połowa A4

WAŻNE

  • skład menu w dokumencie tekstowym prosimy przesłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl - prosimy o uważne sprawdzenie, skład będzie kopiowany bezpośrednio z przesłanego przez Państwa pliku

  • minimalna ilość do zamówienia: 12 sztuk

Zobacz także