PUDEŁKA z rączką na ciasto Nowoczesny Ślub 10 szt
search
  • PUDEŁKA z rączką na ciasto Nowoczesny Ślub 10 szt

PUDEŁKA z rączką na ciasto Nowoczesny Ślub 10 szt

34,98 zł
Brutto

Te pudełka z rączką na ciasto są idealnym sposobem na zapewnienie gościom weselnym możliwości zabrania kawałka celebracji do własnych domów. Z elegancką, spersonalizowaną etykietą, której brązowy kolor kontrastuje z czystą bielą pudełka, stanowią one stylowy dodatek do weselnego stołu. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczny transport weselnych smakołyków.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełka z rączką na ciasto to funkcjonalny i przemyślany element każdego nowoczesnego wesela. Przygotowane z myślą o wygodzie gości, umożliwiają łatwe zabranie kawałka weselnego tortu do domu. Ich prosta forma i wygodna rączka sprawiają, że są one niezastąpione podczas weselnych obchodów, gdzie każdy chce zabrać ze sobą kawałek radości.

Każde pudełko jest ozdobione personalizowaną etykietą z imionami państwa młodych i datą ich ślubu, co sprawia, że nawet ten mały gest staje się częścią większej celebracji. Wykonane z solidnego materiału, pudełka są wystarczająco wytrzymałe, aby przechować słodkości, i jednocześnie wystarczająco lekkie, aby nie obciążać gości. Praktyczny design uchwytu sprawia, że są one łatwe do transportu, a neutralna biała kolorystyka pasuje do każdej weselnej dekoracji.

Gdy noc weselna dobiegnie końca, te pudełka pozostają z gośćmi jako miła pamiątka, która może być później wykorzystana w domu do przechowywania drobnych przedmiotów. To więcej niż tylko opakowanie na ciasto – to przemyślany upominek, który podkreśla wdzięczność wobec gości.

Wymiary:

  • Podstawa: ok. 19cm x 14cm; wysokość bez rączki: 9cm; wysokość z rączką: 14,5cm.

WAŻNE:

  • Pudełko jest do samodzielnego złożenia, nie wymaga użycia kleju.