Album ślubny z personalizacją. Prezent dla Pary Młodej.
search
  • Album ślubny z personalizacją. Prezent dla Pary Młodej.
  • Album z białymi kartkami przełożony pergaminem.

ALBUM ślubny na wklejane zdjęcia Nowoczesny Ślub

94,98 zł
Brutto

Personalizowany album na ślubne zdjęcia. Prezent na ślub dla Pary Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zakup albumu ślubnego na wklejane zdjęcia to inwestycja w zachowanie bezcennych chwil w pięknej, trwałej formie. To sposób, aby najpiękniejsze momenty ślubu były zawsze blisko Ciebie, gotowe, by do nich powrócić i ponownie przeżywać te niezwykłe emocje.

Album na ślub wykonany z ekoskóry w jasnej kolorystyce. Na jego powierzchni znajduje się grafika przedstawiająca łuk. Nowoczesną czcionką wykonamy napis: NASZE WSPOMNIENIA. Personalizacji podlegają imiona pary, jak również data ślubu.

Album ślubny na wklejane zdjęcia to niezastąpiony element każdego ślubu, który pozwala na zachowanie najcenniejszych wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Taki album staje się bezcenną pamiątką, która przechowa wspomnienia z jednego z najważniejszych dni w życiu. To sposób, aby w przyszłości móc powrócić do tych wyjątkowych chwil i podzielić się nimi z rodziną czy przyjaciółmi. Możliwość samodzielnego wklejania zdjęć daje swobodę w tworzeniu własnej historii. Możesz wybrać, które chwile są dla Ciebie najcenniejsze i jak chcesz je zaprezentować, tworząc indywidualną i unikalną kronikę ślubną. Album na wklejane zdjęcia pozwala na kreatywne ułożenie fotografii, dodanie osobistych notatek, cytatów czy nawet drobnych pamiątek, takich jak zaproszenia czy wstążki. Wykonany z trwałych, wysokiej jakości materiałów, album zapewni bezpieczne przechowywanie zdjęć przez wiele lat. Dzięki temu zdjęcia pozostaną w nienaruszonym stanie, nie blakną i nie ulegają uszkodzeniom. Album ślubny często charakteryzuje się eleganckim wyglądem, dzięki czemu może stanowić piękny element dekoracyjny w Twoim domu. Jeśli szukasz idealnego prezentu dla pary młodej, album na zdjęcia to wybór, który z pewnością będzie mile widziany i doceniony. W dobie cyfrowej, gdzie większość zdjęć zostaje na dyskach twardych czy w chmurze, fizyczny album umożliwia łatwe i przyjemne dzielenie się wspomnieniami z bliskimi.

Wymiary:
  • 24 cm x 24 cm lub 24 cm x 29 cm,
  • Ilość stron: 60 (30 kartek)
  • W albumie zmieści się ok. 180 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm
Ważne:
  • Rozmiar albumu wysyłamy losowo.