Szklany świecznik 2w1.
search
  • Szklany świecznik 2w1.
  • Szklane świeczniki 2w1. Piękna dekoracja stołu na wesele.

ŚWIECZNIK szklany 2w1 dekoracja stołu

21,98 zł
Brutto
Rozmiar świecznika: 8,5 cm
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Upominki dla gości są już niemal obowiązkowe. A co powiecie, aby ich zaskoczyć i wywołać zdziwienie na ich twarzy? Proponujemy wszak coś wyjątkowego i rzeczywiście niezwykle pięknego. A tym czymś są świeczniki szklane. To kwintesencja elegancji, ale zachwycają też wartością symboliczną.
Świeczniki szklane są piękne i mogą stanowić dekorację sali weselnej. Dzięki transparentnej powierzchni są też ponadczasowe, nigdy nie wychodzą z mody. Mają w sobie coś z klasycznego stylu, ale i dużą nutę glamour, a także skandynawskiej filozofii hygge. W końcu wywołują zachwyt, ale i pozwalają stworzyć wnętrze tak piękne, że przebywanie z nim sprawia jeszcze większą radość. Oferujemy świeczniki w różnych wariantach. Do wyboru są modele wyższe, ale i niższe. W ofercie mamy też świeczniki 2w1, czyli takie, które nadają się na świece pieńkowe, a także te klasyczne, czyli długie. Oczywiście warto też zwrócić uwagę na samą symbolikę szkła, która jest bardzo ciekawa. Otóż jest ono symbolem czystości, niewinności, a także potęgi czy nieskazitelności. Zatem te cechy idealnie oddają, to co Was łączy. 
Świeczniki szklane dzięki swojej estetyce, ale i dużej wartości symbolicznej są idealnym upominkiem dla gości weselnych. Możecie zakupić modele w różnych rozmiarach i ustawić na osobnym stole. A przy wyjściu zachęcić gości, by każdy z nich zabrał jeden do domu. Oczywiście możecie dołączyć jeszcze świece. Rzecz jasna świeczniki mogą być prezentem w konkursach czy upominkiem dla świadkowej za pomoc i wsparcie. Możliwości jest więc dużo. Na pewno taki świecznik ucieszy każdą osobę obdarowaną. Tym bardziej, że będzie jej przypominał o świetnej zabawie na Waszym weselu. Ale też będzie dobrze się prezentował na komodzie czy witrynie. Taka dekoracja wnętrza dodaje mu elegancji, ale i nutę glamour. Także w Waszym salonie czy sypialni powinien stanąć taki świecznik. Oczywiście świeczniki mogą być dekoracją sali weselnej, gdyż pięknie będą korespondować z zastawą stołową i kwiatami. 

Wymiary:

  • wysokość ok. 8,5 cm lub 14 cm

Zobacz także