Skrzynka drewniana z akrylowym wieczkiem. Podziękowanie ślubne dla rodziców od Pary Młodej
search
  • Skrzynka drewniana z akrylowym wieczkiem. Podziękowanie ślubne dla rodziców od Pary Młodej

SKRZYNKA na wino akrylowa Podziękowanie ślubne dla rodziców Nowoczesny Ślub

75,98 zł
Brutto

Podarowanie rodzicom skrzynki z akrylowym wieczkiem jako podziękowanie ślubne to piękny sposób na pokazanie im, jak bardzo są cenieni i kochani, a także na utrwalenie wspomnień związanych z tym ważnym dniem.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skrzynka z akrylowym wieczkiem jako podziękowanie ślubne dla rodziców od Pary Młodej to wyjątkowy i pomysłowy sposób na wyrażenie wdzięczności i miłości. 

Drewniana skrzynka posiada akrylowe wieczko z nowoczesną grafiką w postaci łuku. Na powierzchni szybki akrylowej umieścimy imiona Pary Młodej i datę ślubu. Nie zabraknie również dedykacji dla kogo jest to prezent.

Skrzynka z akrylowym wieczkiem to nie tylko elegancki prezent, ale także symbol głębokiej wdzięczności i uznania dla wkładu rodziców w życie i ślub Pary Młodej. Jest to wyraz szacunku i docenienia ich miłości, wsparcia i poświęceń. Skrzynka z akrylowym wieczkiem może być używana do przechowywania różnych pamiątek, takich jak fotografie, listy, czy inne drobne przedmioty, które mają dla rodziców szczególne znaczenie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, skrzynka jest trwała i będzie służyć przez wiele lat, przypominając o tym wyjątkowym dniu. Jest to upominek, który z czasem zyskuje na wartości emocjonalnej, stając się nie tylko pamiątką ślubu, ale także symbolem trwałej więzi między Rodzicami a Parą Młodą. Wręczenie skrzynki podczas wesela może być wzruszającym momentem, który podkreśli wyjątkową rolę rodziców w życiu Pary Młodej. Skrzynka łączy tradycyjny gest podziękowania z nowoczesnym designem, idealnie wpisując się w dzisiejsze trendy.

Wymiary:

  • wysokość: 34,5 cm, szerokość: 11,5 cm, głębokość: 10 cm

Ważne:

  • skrzynka nie zawiera butelki z alkoholem, dokup alkohol osobno.