Ramka ozdobna idealnie sprawdzi się na prezent dla Pary Młodej. Na ramce widnieje kwiatowa grafika.
search
 • Ramka ozdobna idealnie sprawdzi się na prezent dla Pary Młodej. Na ramce widnieje kwiatowa grafika.

RAMKA na ślubne zdjęcie prezent dla Pary Młodej Sweet Peony

54,98 zł
Brutto
Zakochana para, którą chcesz obdarować prezentem, bez wątpienia będzie mieć setki wspaniałych, pamiątkowych zdjęć. Zarówno z uroczystości ślubu, jak i z przyjęcia weselnego. Spraw, aby twój prezent nie tylko cieszył oko, ale też posiadał walory praktyczne.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Zakochana para, którą chcesz obdarować prezentem, bez wątpienia będzie mieć setki wspaniałych, pamiątkowych zdjęć. Zarówno z uroczystości ślubu, jak i z przyjęcia weselnego. Spraw, aby twój prezent nie tylko cieszył oko, ale też posiadał walory praktyczne.

Opis:
 • Wytworna ramka na zdjęcie z kolekcji Sweet Peony to doskonałe uzupełnienie zestawu prezentowego dla świeżo upieczonej młodej pary. Przyciąga uwagę, zostając w pamięci na długo. Ramka wykonana jest z wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu zarówno jej prezencja, jak i długość życia są z pewnością na bardzo wysokim poziomie.
 • Centralne miejsce ramki zajmuje oczywiście zdjęcie, które niewątpliwie będzie najważniejszym jej elementem. Pod zdjęciem znajduje się personalizowany napis "Nasz Ślub", zawierający imiona nowożeńców, a także datę ich ślubu. Napisy prezentują prawdziwie mistrzowskie opanowanie sztuki kaligrafii, stanowiąc rozkosz dla zmysłów.  
 • Całość uzupełniają minimalistyczne, intrygujące geometryczne figury, nadające ramce eleganckiego i artystycznego wyrazu. Nasz prezent dla nowożeńców w postaci ramki na zdjęcie to prawdziwe dzieło sztuki. Doskonale komponuje się z innymi prezentami z zestawu Sweet Peony.
Zastosowanie:
 • Prezent dla nowożeńców w postaci naszej ramki, dzięki przemyślanym i mistrzowsko wykonanym zabiegom estetycznym, stanowić będzie prawdziwą wizualną ucztę dla pary młodej. Na krawędziach znajdują się namalowane w niezwykle żywych i energicznych kolorach, realistyczne ilustracje koron kwiatów. Ich silne kolory uzupełniane są przez gdzieniegdzie pojawiającą się łagodną i kojącą zieleń łodyg. Delikatna, kremowa biel stanowi kolor dominujący naszej ramki na zdjęcie. Dzięki temu doskonale wpisuje się ona w odświętny nastrój wyjątkowego dnia zaślubin. Tym samym stanowi wymarzony prezent dla pary młodej, doskonale dopasowany do zarówno ich potrzeb, jak i oczekiwań. 
 • Nasz sklep online ŚlubneZakupy przykłada ogromną wagę do starannej selekcji asortymentu, ponieważ oferujemy wyłącznie sprawdzone prezenty i upominki na ślub najwyższej jakości. Wybierając nasz sklep, decydujesz się na produkty, które sprawiły radość i wywołały uśmiech na setkach obdarowanych osób. Wybierz naszą ramkę na zdjęcie dla pary młodej i zrób doskonale wrażenie na swoich bliskich!

Wymiary:

 • ramka: 20 cm × 20 cm
 • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm

Zobacz także