Drewniane breloki w kształcie połówek serca. Personalizowany gadżet dla Pary.
search
 • Drewniane breloki w kształcie połówek serca. Personalizowany gadżet dla Pary.

Breloki do kluczy Dla Pary Połówki Serca Puzzle

24,98 zł
Brutto
Personalizowany prezent dla bliskich osób w postaci zestawu breloków, które tworzą całość w postaci serca. Dwie połówki serca wykonane z drewna posiadają personalizację obejmującą imiona Pary. Takie breloki będą niezwykłym podarunkiem na ślub, czy też rocznicę związku. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowany prezent dla bliskich osób w postaci zestawu breloków, które tworzą całość w postaci serca. Dwie połówki serca wykonane z drewna posiadają personalizację obejmującą imiona Pary. Takie breloki będą niezwykłym podarunkiem na ślub, czy też rocznicę związku. 

Opis:
 • Drewniane breloki, które wykonane są z jasnego drewna. Wyglądem tworzą serce, które łączy się poprzez dwie połówki serca, które przypominają puzzle. Do breloków dołączone są dwa specjalne kółka, umożliwiające w łatwy sposób dołączenie do nich kluczy.
 • Na dwóch połówkach serca widnieje napis: RAZEM TWORZYMY CAŁOŚĆ. Personalizacji podlegają imiona Pary, które wykonany ozdobną czcionką. Dodatkowo wewnątrz połówek serca, umieszczone są urocze serduszka. 
Zastosowanie:
 • Breloki to wspaniały prezent dla Pary na wiele okazji! Będzie to świetny upominek na ślub, wesele dla nowożeńców, ale również dla zaprzyjaźnionej Pary na przykład na rocznicę ślubu.
 • Personalizowane breloki to nowoczesny i praktyczny upominek dla bliskich. Z pewnością breloki podkreślą, do kogo należy dany zestaw kluczy. W szczególności, że dwie połówki serca połączone ze sobą tworzą spójną całość, przez co jest to romantyczny upominek.
 • Obdarowane osoby na pewno będą zachwycone takim wyjątkowym upominkiem dla bliskich osób. Takie breloki nadają osobistego charakteru, podkreślając ważność związku. 
 • Ozdobne breloki można podarować również jako prezent dla ukochanej osoby na wiele okazji. Taki drobny upominek na pewno bardzo spodoba się bliskiej osobie. Imię umieszczone na breloku będzie przypominać o drugiej połówce. Personalizowane zawieszki będą wyjątkową pamiątką.
 • Przykładowo breloki również można podarować jako upominek na parapetówkę dla bliskich osób. W szczególności, gdy zaprzyjaźniona para odebrała właśnie klucze do mieszkania, czy domu. 
Wymiary:
 • szerokość całkowita serca: 5,5 cm,
 • wysokość: 4,5 cm.

Niesamowity prezent dla par

Breloki do kluczy z grawerem dla pary to doskonały upominek, który może sprawdzić się na różne okazje. Kiedy poszukujemy prezentu, który osoba obdarowana będzie mogła traktować jako pamiątkę, to bez wątpienia breloki wykonane z drewna mogą okazać się tym, czego szukamy. Mamy tutaj do czynienia z produktem, który jest wykonany z drewna, materiału, który jest trwały, elegancki, a także ponadczasowy.

Jaki kształt breloków sprawdzi się na prezent ślubny?

Zdecydowanie najtrudniej jest nam kupić upominek, który okazałby się wyjątkowy w prezencie ślubnym. Breloki połówki serce to doskonała alternatywa, aby dołączyć upominek do prezentu ślubnego, bo możemy zapewnić zaprzyjaźnionej parze niesamowitą pamiątkę, która przede wszystkim będzie przypominać im o tym wyjątkowym dniu, a także o nas samych, bo to my im ją podarujemy. Kształt połówki serca sprawdzi się także na prezent dla pary z okazji rocznicy ślubu, czy zaręczyn. Możliwości mamy całkiem sporo i każda okazja będzie odpowiednia, jeśli chodzi o podarowanie parze takich produktów jak breloki połówki serca z wygrawerowanymi imionami obdarowywanej nimi pary.

Jakie niespotykane kształty breloków możemy kupić jeszcze?

Breloki w kształcie serca są tymi najczęściej wybieranymi z okazji ślubu, czy nadchodzącej rocznicy. Kiedy chcemy podarować prezent parze, który będzie mniej zobowiązujący, to breloki puzzle mogą sprawdzić nam się zdecydowanie lepiej. Doskonałe wykonanie z dbałością o każdy szczegół, a także możliwość wykonania grawera z imionami pary sprawi, że będziemy mieć idealny prezent, który jednocześnie okaże się doskonałą pamiątką.

Doskonały prezent dla ukochanej osoby

Chcąc sprawić przyjemność ukochanej osobie możemy zdecydować się na brelok w kształcie serca, lub innym kształcie, jednak bardzo dobrym pomysłem będzie umieszczenie naszego własnego imienia i imienia ukochanej osoby, która ma zostać przez nas obdarowana. Możemy mieć pewność, że tego rodzaju produkt będzie nie tylko doskonałą pamiątką, którą obdarowana osoba będzie mogła mieć zawsze przy sobie, ale także tym, co poprawia humor, ilekroć będzie na nią spoglądać. Możemy więc liczyć na to, że ten drobny upominek sprawi wiele przyjemności osobie ukochanej, bo podkreślimy w ten sposób, jak ważna jest dla nas jej obecność, oraz uczucie, jakie nas łączy. Jednocześnie solidne wykonanie i niezobowiązujący charakter prezentu sprawia, że upominek możemy podarować zupełnie bez okazji.

Zobacz także