Welurowy planer ślubny ze złotym napisem.
search
  • Welurowy planer ślubny ze złotym napisem.
  • Wnętrze ślubnego planera z miejscem na wykonanie notatek.
  • Planer ślubny z kieszonką na dokumenty i umowy.
  • Elegancki i stylowy planer ślubny z welurową okładką i złotym napisem.

PLANER ślubny welurowy ze złotym napisem

69,98 zł
Brutto

Planer ślubny z welurową okładką w kolorze pięknej butelkowej zieleni. Na jego powierzchni widnieje ozdobny złoty napis. W środku planera są kolorowe ilustracje, porady, a także miejsce na notatki. Planer posiada z tyłu kieszonkę na dokumenty, a z boku gumkę na długopis.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizacja ślubu i wesela może być przytłaczająca, ale taki planer ślubny z welurową okładką na pewno wiele ułatwi. Przede wszystkim pomoże zapanować nad kolejnymi etapami planowania ceremonii i przyjęcia, a przez to sprawi, że proces ten będzie znacznie przyjemniejszy. Na uwagę zasługuje jednak również jego obłędny kolor butelkowej zieleni w połączeniu ze złotymi napisami!

Planer ślubny welurowy z ozdobnym napisem. Ma sztywną, ale przyjemną w dotyku okładkę, która stanowi dobre zabezpieczenie dla zawartości. Na jej powierzchni widnieje ozdobny nadruk w kolorze złotym. W środku są kolorowe ilustracje, przydatne porady, a także sporo miejsca na własne notatki. Z tyłu znajduje się kieszonka na dokumenty. Z boku planera wszyta jest specjalna gumka na długopis. Dodatkowo wewnątrz umieszczone są dwie tasiemki służące jako zakładki.

Ten uniwersalny planer ślubny welurowy stanowi must have dla młodej pary. Jest on chętnie wybierany jako pomysł na prezent dla przyszłej panny młodej, ale też często bywa zamawiany przez nie same. Trudno się temu dziwić! Zawartość naprawdę zachwyca i pokazuje, że planowanie ślubu może być świetną zabawą. Tego typu niezbędnik na pewno pokochają osoby, które lubią nad wszystkim czuwać i znają potęgę zapisywania notatek, pomysłów i ważnych informacji w formie analogowej. Po wszystkim planer na pewno zostanie ciekawą pamiątką.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.