Personalizowany welurowy planer w kolorze butelkowej zieleni. Posiada złoty napis.
search
  • Personalizowany welurowy planer w kolorze butelkowej zieleni. Posiada złoty napis.
  • Wnętrze ślubnego planera z kolorowymi obrazkami.
  • Ślubny planer z kieszonką na dokumenty.
  • Welurowy planer ślubny ze złotymi napisami.

PLANER ślubny welurowa okładka i złoty napis z nazwiskiem pary

69,98 zł
Brutto

Zaprojektowany z myślą o detalach, ten planer to niezbędnik każdej Pary Młodej. Welurowa okładka w głębokim odcieniu zieleni podkreśla wagę zbliżającego się wydarzenia, a złote, personalizowane napisy nadają mu unikatowy charakter. Praktyczne, przestronne strony pozwalają na zapisanie wszystkich ważnych informacji i wspomnień, co sprawia, że planer staje się nie tylko narzędziem, ale i pamiątką na lata.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten planer ślubny to więcej niż zwykły notatnik – to towarzysz każdej Pary Młodej w drodze do ich wielkiego dnia. Każda Para Młoda marzy o idealnie zorganizowanym ślubie, a ten personalizowany planer ślubny jest narzędziem, które pomoże zrealizować te marzenia. 

Welurowa okładka w odcieniu głębokiej butelkowej zieleni jest miła w dotyku i przyjemna dla oka, a złocony napis "Już wkrótce Państwo..." błyszczy z dumą, zapowiadając nadchodzące świętowanie miłości. Możliwość spersonalizowania go nazwiskiem pary młodej, dodaje jeszcze bardziej osobistego charakteru. W środku planer ukrywa strony pełne możliwości, gdzie każda lista, każdy detal i pomysł znajdą swoje miejsce. Sprawna organizacja jest kluczem do sukcesu, a przemyślana struktura tego planera pomaga zachować porządek w natłoku ślubnych spraw. W tylnej części tego planera znajdziesz kieszonkę, która bezpiecznie przechowa Twoje najcenniejsze dokumenty, a boczna gumka na długopis sprawi, że zawsze będziesz mieć go pod ręką.

Gdy wielki dzień minie, ten planer stanie się bezcenną kroniką przygotowań. Spisane myśli, pomysły i wspomnienia przekształcą go w pamiątkę, do której Para Młoda będzie wracać przez lata, przypominając sobie chwile pełne radości i miłości.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.