Organizer ślubny z welurową okładką i złotym napisem.
search
  • Organizer ślubny z welurową okładką i złotym napisem.
  • Planer ślubny z kolorowymi zdjęciami, miejscem na notatki.
  • Planer z kieszonką na dokumenty i umowy.
  • Planer z welurową okładką. Organizer w kolorze butelkowej zieleni.

PLANER organizer ślubny z welurową okładką i złotym napisem

89,98 zł
Brutto

Organizer ślubny to esencjonalne narzędzie dla każdej pary przygotowującej się do wesela, które pragnie mieć wszystkie aspekty uroczystości pod kontrolą. Welurowa okładka w soczystym odcieniu zieleni jest przyjemna w dotyku i nadaje planerowi elegancki, ale jednocześnie nowoczesny charakter. Złoty napis "Organizer Ślubny" zdobiący front, wypisany ozdobnym pismem, dodaje wyrafinowania, a jednocześnie informuje o jego przeznaczeniu.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten planer ślubny to idealny kompan w drodze do ołtarza, ułatwiający parom zarządzanie mnóstwem ślubnych szczegółów. Każda strona tego planera będzie świadkiem podejmowanych decyzji i przemyśleń, które prowadzą do stworzenia niezapomnianego dnia. 

Welurowa okładka w odcieniu szlachetnej butelkowej zieleni jest niczym obietnica trwałości i głębi przyszłych wspólnych lat. Złoty napis, wyraźnie wyeksponowany na okładce, świadczy o staranności wykonania każdego egzemplarza. Złocenie na welurowym tle to nie tylko dekoracja, ale także symbol trwałości i piękna miłości. W środku planera znajdziemy przemyślaną strukturę, która krok po kroku przeprowadzi narzeczonych przez labirynt ślubnych przygotowań. Kalendarz z wyraźnym podziałem na miesiące, miejsce na notatki i listy kontrolne to niezastąpione narzędzia, dzięki którym żaden istotny detal nie umknie uwadze. Z tyłu planera mieści się kieszonka na dokumenty, gwarantując, że wszystko ważne będzie zawsze przy Tobie, a boczna gumka na długopis to obietnica, że możesz zapisywać pomysły, kiedy tylko do Ciebie przyjdą – bez względu na czas i miejsce.

Nie tylko jako pomoc w planowaniu, ten organizer ślubny będzie także stanowić wyjątkową pamiątkę po jednym z najważniejszych okresów w życiu. Długo po weselu, przeglądanie zapisanych planów i pomysłów przypomni o emocjach i oczekiwaniach związanych z tym wyjątkowym dniem.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.