Planer weselny z kieszenią na dokumenty. Personalizowany planer ślubny z imionami i datą.
search
  • Planer weselny z kieszenią na dokumenty. Personalizowany planer ślubny z imionami i datą.
  • Agenda ślubna personalizowana. Organizer do planowania ślubu.
  • Planer ślubny z checklistą. Kreatywny organizer weselny.
  • Prezent ślubny dla narzeczonych. Ślubny organizer z inspiracjami.
  • Ekskluzywny planer weselny. Personalizowany planer ślubu.
  • Indywidualny planer na ślub i wesele. Elegancki planer dla Panny Młodej.

PLANER ślubny organizer weselny dla Pary Młodej

84,98 zł
Brutto

Planowanie ślubu to nie lada wyzwanie. Warto zaopatrzyć się w coś, co zagwarantuje miejsce na wszystkie pomysły i inspiracje. Planer ślubny to idealny asystent dla narzeczonych, który z pewnością pomoże im w tej ekscytującej podróży do ołtarza.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to początek wspólnej drogi życia, a dokładne przygotowania są kluczem do jego sukcesu. Organizer ślubny to praktyczne narzędzie, które pomaga Parze Młodej w zaplanowaniu ich wymarzonego dnia.

Planer wykonany jest w twardej oprawie. Na jasnej, gładkiej okładce planera widnieje grafika przedstawiająca ślubny bukiet. Rośliny zachowane są w pastelowych, delikatnych barwach. Różowe i białe kolory kwiatów pięknie współgrają z zielenią liści, tworząc spójną całość. Nad obrazkiem widnieją wypisane elegancką czcionką imiona narzeczonych w subtelnym odcieniu pasującym do ilustracji bukietu. Dolną część okładki zdobi napis "PLANER ŚLUBNY" oraz data ślubu. Okładka organizera jest wykonana z niezwykłą dbałością o detale. Łączy w sobie klasykę z nowoczesnością, tworząc przyjemną dla oka całość.

Środek planera to prawdziwa skarbnica wiedzy dla przyszłego małżeństwa. Organizer ślubny składa się z aż 224 stron, gdzie każda z nich zawiera przydatne dla Pary Młodej informacje. Znajdą się w nim wskazówki, co do wyboru podwykonawców, inspiracje do udekorowania sali czy miejsce na rozplanowanie budżetu. Bogato ilustrowany planer zapewni wiele pomysłów, które z pewnością ułatwią narzeczonym planowanie uroczystości. Oprócz miejsca na notatki i zapiski, organizer ślubny posiada praktyczne dodatki, takie jak gumka na przechowanie długopisu czy wstążkowe zakładki do zaznaczania stron. Na końcu planera kryje się dyskretna kieszonka na najważniejsze przy planowaniu dokumenty.

Organizer ślubny to idealny prezent dla narzeczonych, który ułatwi zarządzanie wszystkimi aspektami ślubu, od wyboru miejsca, przez ustalanie listy gości, aż po finalne detale. Praktyczny format oraz przemyślana struktura stron pomaga w zachowaniu porządku i efektywności w podejmowaniu decyzji. Jest to produkt, który będzie towarzyszyć Parze Młodej na każdym kroku przygotowań do najpiękniejszego dnia w ich życiu.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Zobacz także