PODWIĄZKA ekskluzywna z kwiatkami
search
  • PODWIĄZKA ekskluzywna z kwiatkami
  • PODWIĄZKA ekskluzywna z kwiatkami

PODWIĄZKA ekskluzywna z kwiatkami

39,98 zł
Brutto

Bogato zdobiona podwiązka, będzie zjawiskowym dodatkiem do sukni ślubnej Panny Młodej! Trzy słowa opisujące tę zjawiskową podwiązkę: ekskluzywna, elegancka, niezwykła.

Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podwiązka ekskluzywna z kwiatkami to propozycja dla tych panien młodych, które nie zakładają bardzo dopasowanej sukni ślubnej. Jest bowiem udekorowana aplikacjami, które są lekko wypukłe. To sprawia oczywiście, że taka podwiązka jest niezwykle dekoracyjna. Zatem w przypadku sukni o trapezowym kroju czy szytej z koła doskonale się sprawdzi. Bogato zdobiona podwiązka, będzie zjawiskowym dodatkiem do sukni ślubnej Panny Młodej! Trzy słowa opisujące tę zjawiskową podwiązkę: ekskluzywna, elegancka, niezwykła.
Opis:
  • Chcesz postawić na wytworne dodatki do twojej minimalistycznej, ale rozkloszowanej albo bogato zdobionej sukni ślubnej? Podwiązka ekskluzywna z kwiatkami w obydwu przypadkach będzie odpowiednia. Jest wykonana z koronki, która jest dość szeroka. Koronka ma delikatny splot i ażurowe elementy. Dekoracyjności dodają jej jednak aplikacje w postaci kwiatków, naszytych jeden na drugim i wypukłych, a także ozdobionych po środku perełkami.
  • Dwa kwiaty mogą być symbolem Waszej miłości, która rozkwitła. Pomiędzy nimi znajduje się jeszcze niebieska kokardka. Ona jest swoistym znakiem nierozerwalności Waszego małżeństwa także pod względem kontaktów intymnych. Niebieski kolor symbolizuje wierność małżeńską. Podwiązkę należy nałożyć nad lewe kolano. Dzięki temu zapewni miłość, namiętność i szczęście małżeńskie.
Zastosowanie:
  • Wbrew pozorom podwiązka ekskluzywna z kwiatkami może mieć niejedno zastosowanie. Zaczniemy od tego najbardziej popularnego. Mianowicie według przesądów spełnienie w sferze intymnej w małżeństwie może zagwarantować zdjęcie podwiązki w specyficzny sposób. Otóż pan młody powinien to zrobić w czasie nocy poślubnej bez użycia rąk. Nie każda panna młoda ma welon, nie każda decyduje się też na rzucanie bukietem. A przecież coś wybrać trzeba i ten wybór może paść na podwiązkę ekskluzywną z kwiatkami. Pan Młody będzie miał zdecydowanie najtrudniej jeśli chodzi o zdjęcie tego elementu garderoby w czasie oczepin. Niemniej jednak będzie przy tym sporo śmiechu, a jednocześnie uszanujecie dwie tradycje jednocześnie.
  • Podwiązka ekskluzywna z kwiatkami po weselu może trafić do pudła z pamiątkami. Będzie sentymentalnym dodatkiem z uroczystości. Licytacje na weselu nie są rzadkością i w ten sposób możecie zarobić choćby na podróż poślubną. Jednym z licytowanych przedmiotów może być właśnie podwiązka ekskluzywna z kwiatkami.

Wymiary:

  • rozmiar uniwersalny, szer. 6,5cm

Zobacz także