Elegancka podwiązka ślubna dla Panny Młodej. Wyjątkowy dodatek ślubny.
search
  • Elegancka podwiązka ślubna dla Panny Młodej. Wyjątkowy dodatek ślubny.

PODWIĄZKA ślubna Elegancka dla Panny Młodej

39,98 zł
Brutto
Elegancka podwiązka ślubna w białym kolorze to wyjątkowy dodatek dla każdej Panny Młodej. Idealnie sprawdzi się jako symboliczny element podczas uroczystości zaślubin. 
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancka podwiązka ślubna w białym kolorze to wyjątkowy dodatek dla każdej Panny Młodej. Idealnie sprawdzi się jako symboliczny element podczas uroczystości zaślubin. 

Opis:
  • Podwiązka ślubna w białym kolorze idealnie sprawdzi się jako dodatek dla każdej Panny Młodej. Jest na tyle elastyczna, że się świetnie dopasuje. Elegancka podwiązka posiada ozdobną koronkę, która wzbogacona jest o perełki w różnych kształtach. Całość prezentuje się delikatnie i wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. 
Zastosowanie:
  • Jak wiadomo podwiązka to nieodłączny element stroju każdej Panny Młodej. Symbolizuje szczęście, dlatego warto mieć taki gadżet na własnym ślubie. Oferowana przez nas podwiązka jest w białym kolorze, prezentuje się bardzo elegancko, zatem będzie modnym dodatkiem ślubnym. Z pewnością jej efektowny wygląd nie umknie uwadze fotografa ślubnego, który uwiecznia takie dodatki na zdjęciach z przygotowań do ślubu. Subtelna podwiązka sprawdzi się na wesele w każdym stylu od boho, aż do glamour. Z pewnością podwiązka ślubna będzie niezwykłą pamiątką z tego ważnego wydarzenia. Podwiązkę można podarować jako prezent dla Panny Młodej, przykładowo podczas Wieczoru Panieńskiego. Przyjaciółka na pewno doceni taki wyjątkowy i praktyczny upominek. 
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także