PODWIĄZKA
search
  • PODWIĄZKA
  • PODWIĄZKA
  • PODWIĄZKA
  • PODWIĄZKA

PODWIĄZKA ślubna Niebieski Akcent

39,98 zł
Brutto
Ozdobna podwiązka to niezbędny dodatek dla każdej Panny Młodej. Podwiązka wykonana z delikatnej koronki w białym kolorze. Na podwiązce umieszczony jest niebieski akcent na szczęście! Będziesz pięknie prezentować się podczas jednego z najważniego dnia! Podwiązka ślubna sprawdzi się jako pamiątka z uroczystości zaślubin na wiele lat. 
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Uważasz, że tradycje weselne mają swój urok i choć nie jesteś przesądna, to jednak chcesz postawić na tradycyjne dodatki? A może sądzisz, że dopełnienie pewnych rytuałów sprawi, że Twoje małżeństwo będzie udane? Niezależnie od Twojej motywacji podwiązka ślubna niebieski akcent będzie świetnym wyborem. Ozdobna podwiązka to niezbędny dodatek dla każdej Panny Młodej. Podwiązka wykonana z delikatnej koronki w białym kolorze. Na podwiązce umieszczony jest niebieski akcent na szczęście! Będziesz pięknie prezentować się podczas jednego z najważniego dnia! Podwiązka ślubna sprawdzi się jako pamiątka z uroczystości zaślubin na wiele lat. 

Opis:

  • To co niewidoczne dla oczu na pierwszy rzut oka fascynuje najbardziej. Nic więc dziwnego, że podwiązka ślubna z niebieskim akcentem zachwyci pana młodego. W końcu to on jako pierwszy, a nawet jedyny, powinien ją zobaczyć, najlepiej w czasie nocy poślubnej. Prezentowana podwiązka ślubna wykonana jest z subtelnej koronki. Widać na niej aplikacje kwiatów i liści, a także niebieski akcent w postaci ozdobnego kamyczka. Dlaczego akurat niebieski? Otóż ten kolor ma zapewnić wierność małżonka.
  • Podwiązka ślubna z niebieskim akcentem wyposażona jest w gumkę. Jest zatem elastyczna i można ją idealnie dopasować. Nie powinna zatem ześlizgiwać się nawet w czasie intensywnych tańców. Podwiązka będzie pasowała do sukien o różnej długości. Wystarczy założyć ją odpowiednio wysoko nad lewym kolanem. Ważne, by podwiązka ślubna z niebieskim akcentem nie była widoczna, zatem w przypadku sukni ślubnej z rozcięciem po lewej stronie albo krótkiej sukni ślubnej, trzeba ją założyć wysoko na udo.

Zastosowanie:

  • Podwiązka ślubna z niebieskim akcentem może zostać uwieczniona w czasie sesji ślubnej przez fotografa. Oczywiście jeśli hołdujecie tradycji taka sesja powinna odbyć się po ślubie w innym terminie. Według znanego przesądu pan młody powinien zdjąć podwiązkę w czasie nocy poślubnej bez użycia rąk. Jeśli mu się to uda, małżeństwo ma zapewnione szczęśliwe pożycie intymne przez cały czas.
  • Podwiązka ślubna z niebieskim akcentem jest zatem niezwykle sensualnym dodatkiem, który warto dopasować do ślubnej bielizny. Są takie pary, które w ramach oczepin decydują się na rzucanie właśnie podwiązką. W końcu jej zdjęcie jest zdecydowanie trudniejsze niż welonu. Aby uszanować obydwa zwyczaje można zdecydować się na to, że pan młody będzie zdejmował podwiązkę bez użycia rąk. Oczywiście panna młoda może mu w tym pomóc opuszczając podwiązkę tuż nad kolano przed oczepinami.  
Wymiary:
  • szerokość gumki: ok. 1,5 cm

Zobacz także