PODWIĄZKA koronkowa z perełkami Delikatna
search
  • PODWIĄZKA koronkowa z perełkami Delikatna

PODWIĄZKA koronkowa z perełkami Delikatna

39,98 zł
Brutto
Podwiązka to niezbędny element stroju Panny Młodej! Elegancko wykonana będzie pięknym dodatkiem do sukni ślubnej. 
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Podwiązka to niezbędny element stroju Panny Młodej! Elegancko wykonana będzie pięknym dodatkiem do sukni ślubnej. Delikatna podwiązka koronkowa z perełkami to świetny wybór, niezależnie od doboru kreacji ślubnej. W końcu koronka idealnie przylega do ciała, a biżuteryjne zdobienia są drobne i nie będą odznaczać się pod materiałem. Kolejnym atutem jest atrakcyjna cena tego dodatku, który stanie się Twoim ulubionym.

Opis:
  • Chcesz wyglądać wyjątkowo w czasie ślubu od stóp do głów i od bielizny, przez suknię po dodatki? Sprawdzi się dla Ciebie delikatna podwiązka koronkowa z perełkami. Jest niezwykle subtelna i kobieca, w końcu co jak co, ale biżuteria, a szczególnie perły są kwintesencją klasycznej elegancji w żeńskim wydaniu.
  • Warto zwrócić uwagę na piękny kształt podwiązki. Otóż jeden z kwiatów wyróżnia się wysokością. To urozmaica design, zwłaszcza, że ów kwiat, podobnie jak inne jest bogato zdobiony, a perełki są zarówno okrągłe, jak i podłużne. Taką podwiązkę można założyć wysoko na udo. W szczególności można dopasować do niej także bogato zdobioną, koronkową bieliznę. Elastyczny materiał sprawia, że podwiązka dobrze dopasowuje się do nogi i nie powinna się zsuwać.
Zastosowanie:
  • Czy może być coś bardziej zmysłowego i sensualnego niż delikatna podwiązka koronkowa z perełkami? Naszym zdaniem to idealne dopełnienie nocy poślubnej. Dzięki niej możecie do swojej sypialni wprowadzić odrobinę pikanterii. Otóż według znanego przesądu pan młody powinien zdjąć podwiązkę z nogi ukochanej żony bez użycia rąk. To ma zapewnić namiętność w związku małżeńskim i spełnienie obydwojga małżonków pod tym względem.
  • Delikatna podwiązka koronkowa z perełkami może być też elementem ślubnej sesji zdjęciowej. Możecie nawet ów zwyczaj uwiecznić na zdjęciu. Ściągnięcie podwiązki w ten sposób może również zostać zaplanowane w czasie wesela, a dokładnie oczepin. W ten sposób pan młody w czasie tego weselnego zwyczaju będzie miał utrudnione zadanie. Zamiast rzucać podwiązką, można ją podzielić na kilka części i rozdać wszystkim kawalerom. Dzięki takiemu podarunkowi prawdopodobieństwo znalezienia drugiej połówki może wzrosnąć. Oczywiście może się odbywać także tradycyjny rzut bukietem, do którego można przyczepić ową podwiązkę na szczęście.   
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny; szerokość: 7cm; obwód: ok 42cm (bez naciągania koronki)

Zobacz także