PODWIĄZKA koronkowa z perełkami Delikatna
search
  • PODWIĄZKA koronkowa z perełkami Delikatna

PODWIĄZKA koronkowa z perełkami Delikatna

39,98 zł
Brutto
Podwiązka to niezbędny element stroju Panny Młodej! Elegancko wykonana będzie pięknym dodatkiem do sukni ślubnej. 
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podwiązka to niezbędny element stroju Panny Młodej! Elegancko wykonana będzie pięknym dodatkiem do sukni ślubnej. Delikatna podwiązka koronkowa z perełkami to świetny wybór, niezależnie od doboru kreacji ślubnej. W końcu koronka idealnie przylega do ciała, a biżuteryjne zdobienia są drobne i nie będą odznaczać się pod materiałem. Kolejnym atutem jest atrakcyjna cena tego dodatku, który stanie się Twoim ulubionym.

Opis:
  • Chcesz wyglądać wyjątkowo w czasie ślubu od stóp do głów i od bielizny, przez suknię po dodatki? Sprawdzi się dla Ciebie delikatna podwiązka koronkowa z perełkami. Jest niezwykle subtelna i kobieca, w końcu co jak co, ale biżuteria, a szczególnie perły są kwintesencją klasycznej elegancji w żeńskim wydaniu.
  • Warto zwrócić uwagę na piękny kształt podwiązki. Otóż jeden z kwiatów wyróżnia się wysokością. To urozmaica design, zwłaszcza, że ów kwiat, podobnie jak inne jest bogato zdobiony, a perełki są zarówno okrągłe, jak i podłużne. Taką podwiązkę można założyć wysoko na udo. W szczególności można dopasować do niej także bogato zdobioną, koronkową bieliznę. Elastyczny materiał sprawia, że podwiązka dobrze dopasowuje się do nogi i nie powinna się zsuwać.
Zastosowanie:
  • Czy może być coś bardziej zmysłowego i sensualnego niż delikatna podwiązka koronkowa z perełkami? Naszym zdaniem to idealne dopełnienie nocy poślubnej. Dzięki niej możecie do swojej sypialni wprowadzić odrobinę pikanterii. Otóż według znanego przesądu pan młody powinien zdjąć podwiązkę z nogi ukochanej żony bez użycia rąk. To ma zapewnić namiętność w związku małżeńskim i spełnienie obydwojga małżonków pod tym względem.
  • Delikatna podwiązka koronkowa z perełkami może być też elementem ślubnej sesji zdjęciowej. Możecie nawet ów zwyczaj uwiecznić na zdjęciu. Ściągnięcie podwiązki w ten sposób może również zostać zaplanowane w czasie wesela, a dokładnie oczepin. W ten sposób pan młody w czasie tego weselnego zwyczaju będzie miał utrudnione zadanie. Zamiast rzucać podwiązką, można ją podzielić na kilka części i rozdać wszystkim kawalerom. Dzięki takiemu podarunkowi prawdopodobieństwo znalezienia drugiej połówki może wzrosnąć. Oczywiście może się odbywać także tradycyjny rzut bukietem, do którego można przyczepić ową podwiązkę na szczęście.   
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny; szerokość: 7cm; obwód: ok 42cm (bez naciągania koronki)

Zobacz także