Poduszka z podziękowaniem ślubnym. Praktyczny prezent dla mamy.
search
  • Poduszka z podziękowaniem ślubnym. Praktyczny prezent dla mamy.
  • Poduszka z podziękowaniem ślubnym. Praktyczny prezent dla mamy.

PODUSZKA prezent dla MAMY

35,98 zł
Brutto
Mama – ważna, kochana i zawsze gotowa by pomóc swoim dzieciom w każdej chwili. W tak wyjątkowym dniu, Waszego ślubu - warto podziękować jej w piękny sposób za wszystko co dla nas zrobiła. Spersonalizowana, elegancka poduszka z Waszymi imionami oraz datą zaślubin to świetny pomysł na prezent, który mama zapamięta na długo. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Mama – ważna, kochana i zawsze gotowa by pomóc swoim dzieciom w każdej chwili. W tak wyjątkowym dniu, Waszego ślubu - warto podziękować jej w piękny sposób za wszystko, co dla nas zrobiła. Spersonalizowana, elegancka poduszka z Waszymi imionami oraz datą zaślubin to świetny pomysł na prezent, który mama zapamięta na długo.

Efektowna poduszka w jasnym odcieniu, jej rozmiar zapewnia oryginalny wygląd i świetną prezentację nadruku. Biała poszewka zamykana jest na zamek błyskawiczny i wypełniona miękkim środkiem. Dzięki specjalnemu obszyciu krawędzi poduszki, nadruk jest czytelny i pięknie wygląda. Ozdobną, dekoracyjną czcionką w kolorze czarnym, nadrukujemy napis:
W DNIU NASZEGO ŚLUBU

DZIĘKUJEMY CI

MAMO

ZA MIŁOŚĆ, POMOC I WYROZUMIAŁOŚĆ.”

Pod tym zdaniem, znajduje się personalizacja – Wasze imiona oraz data zaślubin, podarunek dzięki temu nabierze indywidualnego charakteru. Nowoczesna metoda nanoszenia nadruku - daje wysoką jakość napisu, który będzie trwały i wyrazisty przez długi czas.

Nietuzinkowy pomysł na prezent, który z pewnością zaskoczyć mamę podczas Waszego ślubu. Wręczenie takiego prezentu w czasie wesela na pewno ją zachwyci i wzruszy. Poduszka jest dekoracyjna a do tego praktyczna, dlatego można ozdobić nią wnętrza, układając ją na kanapie czy fotelu. Doda uroku i przy okazji będzie przypominać mamie o Waszym ślubie. Spersonalizowane podarunki zawsze są jedyne w swoim rodzaju i podobają się wszystkim!

Wymiary:

  • 40 cm x 40 cm.

Zobacz także