PODWIĄZKA koronkowa kokardka z zawieszką 23
search
  • PODWIĄZKA koronkowa kokardka z zawieszką 23
  • PODWIĄZKA koronkowa kokardka z zawieszką 23

PODWIĄZKA koronkowa kokardka z zawieszką 23

10,98 zł
Brutto

Urocza podwiązka z zawieszką będzie wspaniałym dodatkiem do ślubnej stylizacji! Szukasz oryginalnej podwiązki, która później stanie się piękną pamiątką? Dobrym wyborem będzie podwiązka koronkowa z kokardką i zawieszką. Na pewno spełni Twoje oczekiwania pod względem estetyki wykonania, ale i ponadczasowej stylistyki. Na uwagę zasługuje nie tylko precyzja wykonania, ale i niska cena.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Urocza podwiązka z zawieszką będzie wspaniałym dodatkiem do ślubnej stylizacji! Szukasz oryginalnej podwiązki, która później stanie się piękną pamiątką? Dobrym wyborem będzie podwiązka koronkowa z kokardką i zawieszką. Na pewno spełni Twoje oczekiwania pod względem estetyki wykonania, ale i ponadczasowej stylistyki. Na uwagę zasługuje nie tylko precyzja wykonania, ale i niska cena.

Opis:
  • Podwiązka koronkowa z kokardką i zawieszką jest wykonana z koronki. Ma kształt fali zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Na jej powierzchni widać drobne i większe kwiaty, a także ażurowe elementy. Dodatkowo jest ozdobiona kokardką w ciemnoniebieskim kolorze. Jak wiadomo niebieski element ma zapewnić wierność męża, zatem jego obecność jest bardzo istotna, szczególnie dla osób przesądnych.
  • Podwiązka koronkowa pięknie się prezentuje. Zawieszka jest srebrna i w kształcie serca. Bez wątpienia nawiązuje do łączącego Was szczerego i głębokiego uczucia. Wybierając podwiązkę koronkową z kokardką i zawieszką zyskujesz elastyczny dodatek, który ma rozmiar uniwersalny. Jest zatem spora szansa, że dopasujesz ją do swojego uda. Dzięki temu nie będzie się zsuwać, a Ty będziesz mogła pląsać po parkiecie bez skrępowania.
Zastosowanie:
  • Chcesz zachwycić swojego męża nie tylko elegancką kreacją, ale również zmysłową koronkową bielizną? Koniecznie dobierz do niej niezbędny dodatek każdej panny młodej, jakim jest podwiązka koronkowa z kokardą i zawieszką. Jest w końcu biżuteryjna, a jednocześnie subtelna. Podwiązka ma zagwarantować Wam udane małżeńskie życie intymne.
  • Zachwyca dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, a jednocześnie doda Ci jeszcze więcej seksapilu. Według jednego ze zwyczajów pan młody powinien bez użycia rąk zdjąć podwiązkę z nogi swojej żony. Inny mówi o tym by podwiązkę podzielić na tyle kawałków, ilu kawalerów jest na weselu. Dzięki temu każdy może mieć szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Jeśli zbieracie na podróż poślubną to w czasie wesela możecie zorganizować zbiórkę na ten cel, a jednym z licytowanych przedmiotów może być podwiązka. Po weselu można oczywiście zachować podwiązkę na pamiątkę. Można ją przechowywać obok innych weselnych drobiazgów.   
Wymiary:
  • szerokość: 5cm

Zobacz także