Szklana karafka butelka na alkohol. Prezent dla rodziców Pary Młodej.
search
 • Szklana karafka butelka na alkohol. Prezent dla rodziców Pary Młodej.
 • Szklana karafka butelka na alkohol. Prezent dla rodziców Pary Młodej.
 • Szklana karafka butelka na alkohol. Prezent dla rodziców Pary Młodej.

KARAFKA pękata na alkohol domowej roboty podziękowanie dla Rodziców

64,98 zł
Brutto
Karafka na alkohol dla Rodziców Pary Młodej to nasz najnowszy hit! Unikalne podziękowanie dla Rodziców powinno być połączeniem pięknego prezentu z elementem "od serca"! Karafka wypełniona winem czy nalewką własnej roboty zachwyci Waszych bliskich i z pewnością będą wzruszeni taką formą podziękowania. Piękne życzenia są zaprojektowane przez nas tak, aby były szczere i płynące z głębi duszy. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Karafka na alkohol dla Rodziców Pary Młodej to nasz najnowszy hit! Unikalne podziękowanie dla Rodziców powinno być połączeniem pięknego prezentu z elementem "od serca"! Karafka wypełniona winem czy nalewką własnej roboty zachwyci Waszych bliskich i z pewnością będą wzruszeni taką formą podziękowania. Piękne życzenia są zaprojektowane przez nas tak, aby były szczere i płynące z głębi duszy. Podpis umieszczony pod nimi sprawi, że podziękowanie będzie też pamiątką z tej wzruszającej chwili.

Opis:
 • Karafka na alkohol wykonana z grubego, solidnego szkła. Ma zaokrąglony kształt pękatej butelki i jest zamykana na korek. Na froncie umieścimy trwałe życzenia, które przetrwają wiele długich lat. Tekst życzeń zapisany jest wyraźną czcionką i brzmi następująco:
Kochani Rodzice
dziękujemy za wszystkie dni, 
które wspólnie przeżyliśmy.
Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę.
Za uśmiech, miłość, dobrą radę. 
Za to, że zawsze można na Was polegać,
i zawsze liczyć na pomoc i wsparcie
Kochamy Was bardzo
imiona
data
 • Ostatnia linijka życzeń wykonana jest ozdobną czcionką o kroju z ozdobnikami. Pod podpisem natomiast umieścimy elegancką gałązkę z listkami.
Zastosowanie:
 • Tradycja nakazuje na weselu podziękować rodzicom Pary Młodej za trud wychowania. Kosze wypełnione słodyczami czy owocami już dawno stały się niemodne. Dlatego ciekawą alternatywą są prezenty wykonywane pod indywidualne zamówienie. Karafka z nadrukiem to trwała pamiątka, którą możecie wypełnić samodzielnie wykonanym winem czy nalewką. Jednak butelka sprawdzi się też do przechowywania ulubionego trunku Waszych rodziców. Za każdym razem, przy okazji przyjęć rodzinnych, karafka postawiona na stole będzie przypominać rodzicom o Waszej wdzięczności i miłości. Ten wzruszający prezent z pewnością wywoła u nich łzy radości. 

 • Unikalne upominki tworzą piękne wspomnienia - radość obdarowanej osoby z podarowanego prezentu jest bezcenna. Chwile przepełnione radością i miłością tworzą najpiękniejsze wspomnienia w naszym życiu. Warto zadbać, by miały one odpowiednią oprawę. Podarowanie unikalnego, indywidualnego prezentu często daje nam więcej radości, niż osobie, która go otrzymuje :) Dlatego koniecznie sprawdźcie nasze propozycje na prezenty ślubne dla rodziców i podziękowania weselne dla świadków. Z pewnością zaskoczy Was ogromny wybór unikalnych podziękowań.
Wymiary:
 • Pojemność: 500 ml,
 • Wysokość: 18,3 cm,
 • Szerokość: 14 cm.
Ważne:
 • Grawer wykonujemy na karface z ostatniego zdjęcia.

Zobacz także